Skinbooster – ošetrenie pleti, ktoré jej dodá nielen dokonalú hydratáciu, ale ju aj krásne rozžiari. O aké ošetrenie ide?

Skin = koža / Booster = posilnenie

Skinbooster je ošetrenie pleti, ktorého cieľom je hydratovať, omladiť, vyživiť pokožku. Pri tomto zákroku je kyselina hyaluronová aplikovaná pomocou prístroja „vital injector“ do pokožky a práve tým, že je zosieťovaná, nie je degradovaná v priebehu pár dní, ale naopak, zotrváva v pokožke niekoľko mesiacov. Následne dochádza k tomu, že si kyselina naviaže na seba vodu a pokožka sa stáva šťavnatejšou, hydratovanejšou so zvýšeným tonusom. Kyselina hyalurónová tiež stimuluje tvorbu kolagénu, čiže dochádza k omladeniu pokožky a celkového tonusu pleti.

Pre koho je skinbooster určený?

Zákrok je určený pre všetkých, ktorí majú pokožku suchú, dehydrovanú, mdlú, povädnutú, hlavne po zimných a letných mesiacoch. Zákrok je využiteľný celoročne, s tým, že je potrebné ošetrenia aplikovať 3x po sebe v mesačných intervaloch a po polroku aplikovať posilňujúcu booster dávku. Prvý efekt sa dostaví už po prvom zákroku a po každom ďalšom zákroku je efekt znásobovaný a pretrváva cca 1 rok.

Ako ošetrenie prebieha?

Na aplikované miesto sa nanesie anestetický krém, aby sme eliminovali akúkoľvek bolesť. Následne aplikovanú kyselinu hyalurónovú vpravujeme prostredníctvom vital injectora do pokožky. Prístroj sa nastaví podľa typu pokožky a lokality ošetrenia (tvár, krk, dekolt). Prístroj v presne malých mikrodávkach aplikuje kyselinu hyalurónovú do množstva bodov, vďaka čomu je rovnomerne rozprestretá do okolitých oblastí. Po ošetrení odporúčame klientom absolvovať hojivú LED terapiu, ktorá podporí hojenie a regeneráciu tkaniva. Používame výhradne certifikované materiály od renomovanej spoločnosti, ktoré nám zaručujú maximálny efekt

vital injector skin booster Concept clinic

Dámy ak chcete teda svoju pleť rozmaznávať, je ten ideálny čas. Obdivné pohľady okoloidúcich budú stáť za to 😊 Navyše až do konca augusta môžete toto ošetrenie absolvovať v špeciálnej prázdninovej cene.

Tešíme sa na Vás! Postarajú sa o Vás naše krásne pani doktorky Estetickej dermatológie: MUDr. Diana Višňovská, MUDr. Stanislava Jančošek a MUDr. Zuzana Murárová, PhD. Objednať sa môžete na: +421 2 3231 3333.

www.cclinic.sk