Zväčšenie poprsia dnes patrí asi k najčastejším zákrokom plastickej chirurgie. Pri rozhodovaní sa komu zveríte do rúk svoje telo, zdravie a dôveru je naozaj dôležité preveriť si lekára aj samotné zariadenie, kam povedú Vaše kroky. Recenzie na lekárov a kliniky netreba podceňovať a v dnešnej dobe nie je problém si ich vyhľadať 😊 Chceme predsa to najlepšie…

Konzultácia

Už neraz sme v našich rozhovoroch s lekármi vyzdvihovali dôležitosť konzultácie. Inak tomu nebude ani teraz – ide o Vaše zdravie, o Vaše telo. Je dôležité prejsť si s lekárom osobne svoje očakávania a súčasne sa dozvedieť aj odporúčania od samotného lekára – špecialistu. Každý klient je jedinečný a nie každému pristane všetko. Navyše napr. neprimerane veľké prsia k stavbe tela môžu vyzerať nielen vulgárne (to asi nechce žiadna strana – veď sme predsa klinika krásy), ale môžu spôsobiť aj zdravotné problémy (napr. bolesť chrbta či krčnej chrbtice). U nás v Concept Clinic sú preto konzultácie nevyhnutnou súčasťou každého operačného zákroku a zdravie a spokojnosť klienta je pre nás na prvom mieste.

„Pred a Po“ už na úvodnej konzultácii

Od septembra u nás, na oddelení plastickej chirurgie, nájdete ďalší bonus, ktorý Vám pomôže vidieť svoje „pred a po“ ešte pred samotnou operáciou. Hovoríme o švajčiarskej technológii Crisalix – 3D vizualizácii, ktorá dá našim klientom predstavu o možnom výsledku ešte pred operačným zákrokom. Pri zväčšení poprsia Vám teda 3D vizualizácia uľahčí rozhodnúť sa napr. o veľkosti a tvare implantátu. Samozrejme, opäť s odporučením nášho plastického chirurga.

Všetko s nadhľadom…

Chceme však upozorniť, že 3D vizualizácia je predsa len technologická pomôcka, ktorá napomáha pri konzultácii skĺbiť predstavy a očakávania klienta s reálnym posúdením lekára. Vďaka 3D modelu vieme minimalizovať riziko nedorozumení, avšak žiadna vizualizácia negarantuje výsledok operácie, ktorý môže byť ovplyvnený rôznymi faktormi ako napr. typ operácie, elasticita kože, hojivosť…atď. Avšak je to vynikajúca pomôcka pre všetky dámy, ktoré sú nerozhodné a nevedia si predstaviť, ako budú s novou veľkosťou dekoltu vyzerať.

Záujem o 3D vizualizáciu je za posledné obdobie naozaj veľký. Klientky chcú vopred vidieť, čo ich čaká a vybrať si to najvhodnejšie, v čom sa budú cítiť príťažlivo a spokojne. Veď… je lepšie raz vidieť, ako byť neskôr nespokojná… Ak teda zvažujete augmentáciu poprsia, no máte mnoho otázok a nejasností, ako asi budete s novým dekoltom vyzerať, už sa nemusíte obávať. Vďaka 3D vizualizácii Vám Vaše predstavy dokážeme priblížiť ešte pred samotnou operáciou 😊

Objednať sa na konzultácie s 3D Vizualizáciou môžete na: 02/3231 3333. Tešia sa na Vás MUDr. Peter Žiak, PhD. a MUDr. Jozef Hedera.

www.cclinic.sk