Prinášame vám TIP od našej kozmetičky, Alenky Martinkovičovej, ktorá je špecialistkou na čistenie pleti a ošetrenia problematickej a aknóznej pleti. Tí z Vás, ktorí Alenku poznáte, nám určite dáte za pravdu, že je Anjelom strážnym krásnej a zdravej pleti.

kozmetička Concept Clinic
Čistenie je základ

Raz do mesiaca je potrebné pleť dôkladne vyčistiť, preto určite odporúčam manuálne hĺbkové čistenie, aby sme letné obdobie privítali krásnou, čistou a žiarivou pleťou. Pre zmiešaný typ pleti odporúčame ošetrenie prípravkami SWISSGETAL radou MAT CARE. Tá je v ponuke aj pre domáce ošetrenie, keďže starostlivosť o pleť aj v domácom prostredí je dôležitá pre dosiahnutie zdravej pleti.

Jarná NOVINKA

Ďalším TIPOM je NOVINKA od nemeckej značky, DR.GRANDEL – rada Nutri Sensation, ktorou sme rozšírili naše portfólio starostlivosti o pleť. Je to skvelá starostlivosť po zimnom období, ktorá pleť hydratuje, regeneruje, vyživuje a spevňuje. Cenný malinový olej regeneruje pleť a zároveň dodáva pocit hladkej a jemnej pleti. Prírodný vitamín E má vynikajúce antioxidačné a hydratačné schopnosti. Rastlinné aminokyseliny poskytujú dlhodobú hydratáciu a spevňujúci komplex peptidov vytvára dokonalý liftingový efekt. Táto línia má tiež úžasné produkty určené pre domáce použitie od pleťových či očných krémov cez séra až po špeciálne olejové kapsulky a beauty ampulky obsahujúce okrem malinového oleja aj ženšeň a výťažky z morských rias, čiže opäť – máte doma „predĺženú ruku“ svojej skvelej kozmetičky. Tieto produkty si určite zamilujete.

Pre smädnú pleť

Ak niekto potrebuje svoju pleť vyslovene hydratovať, hydratovať a hydratovať, tak potom jednoznačne odporúčam radu Hydro Active pre suchú, dehydrovanú a zmiešanú pokožku – opäť od už spomínanej značky, DR.GRANDEL. Komplex z morskej vody a rias pleť krásne zhydratuje, omladí a pripraví ju na letnú sezónu.

Beauty TIP do každej kabelky

K veľmi obľúbeným patria malé koncentráty, ktoré DR.GRANDEL vyrába už mnoho rokov. Reč je o „ampulkách krásy“ od tejto značky, ktoré môže mať každá dáma a slečna vždy po ruke. Pleť sa s týmito krásnymi ampulkami a sérami na každý problém, hneď skamaráti.

DR.GRANDEL ampulky

Ak Vás teda trápi Vaša pleť, neváhajte nás kontaktovať na 02/3231 3333, sme tu pre vás každý deň a určite vieme Vašej pleti pomôcť, poradiť, aby bola na horúce slnečné lúče dokonale pripravená 🙂
www.cclinic.sk