Ahojte!

Chcela by som sa s vami  podeliť o svoju skúsenosť s rms beauty a prečo siahnuť po bio produktoch…

Po rôznych nepríjemných alergiách som hladala značku, ktorá by bola pre moju pleť  vhodná a sama na sebe som  začala s očistou svojho tela od rôznych škodlivých látok.

„Napríklad som si uvedomila, že mnohé bežne dostupné rúže na pery obsahujú olovo, čo je jeden z najhorších toxínov.“

Keď hľadáte, tak ako ja, tak aj iní hľadajú a tieto vyslané myšlienky sa stretnú….  A tak som sa stretla so značkou rms beauty na Slovensku….

Poznala som ju zo zahraničia, pretože svet ide trendom ozdravenia, dobre vyzrajúcej zdravej pleti, antiagingu  – teda omladzovaniu pleti a samozrejme v tej najkvalitnejšej  forme.

Mladí ľudia sa k trendu bio, raw a vegan stavajú pozitívne a celkom prirodzene, tieto témy ich zaujímajú  a vedome si vyberajú produkty .

 “Myslím si, že kozmetický priemysel ako celok sa skôr či neskôr začne uberať týmto smerom.“

Problém bol, že beauty značky s označením bio, organic alebo raw mali problém vyrobiť výrazné, intenzívne farby, bohaté na pigmenty a ponúknuť ich na trh v dostatočnej palete odtieňov, či už mám na mysli rúže a lesky, alebo tiene na oči, napr. krásne matné rúže v sýtych odtieňoch a v mnohých farbách….

V prípade značky RMS Beauty sú všetky bio zložky, ako raw kokos, kakao, bambucké maslo, bio certifikované oleje, vrátane vysoko kvalitného a za studena lisovaného jojobového oleja, spracúvávané pri minimálnej teplote, aby všetky hojivé a omladzujúce enzýmy, vitamíny, minerály a antioxidanty zostali nepoškodené a, čo je nemenej dôležité, aby ich pleť dokázala stopercentne vstrebať. A navyše obsahujú sýte minerálne pigmenty, ktoré vytvorili nádhernú paletu farieb.

Keďže ako profesionál pracujem so značkami, ktoré sú dostupné na trhoch a tiež žiadané, čoraz viac žien máva rôzne alergické reakcie.  No preto sa neprestaneme líčiť, naopak, dnes je výzor dôležitý,  je našou vizitkou, našou oporou, našim sebavedomím. Lebo pocit vyzerať krásne a úžasne – úprimne – potrebuje každá žena. Chceme vyzerať krásne a chceme žiariť. Každý deň. A preto vznikla kozmetika a starostlivosť. Vrátim sa k výrobkom…

“Je velmi  dôležité, aby líčidlá, s ktorými pracujem, mali sýte farby a dobre a dlho držali a liečili moju pleť.”

K mojim top vychytávkam od RMS Beauty patria:

Metalické tiene na oči Eye polish. Sú vhodné na vekom padajúce viečka, lebo ich nezaťažujú, ale naopak spevňujú a tiež skvele držia.
Na omladzujúci efekt používam  Living Luminizer, ktorý nanášam na lícne kosti.
 „Un“ púder, ktorý pleť krásne rozžiari a akoby vyžehlí.“

Vyskúšajte 🙂

S láskou,

Vaša Klára Surdusová