Jednou z možností ako naštartovať svoje zdravie, detoxikáciu a imunitný systém v jarnom období, sú masáže. Pomocou masáže sa rozprúdia energetické dráhy /meridiány/, vyladí sa činnosť vnútorných orgánov/vylučovací, tráviaci, hormonálny. Nabudí sa organizmus k správnemu fungovaniu, samouzdravovaniu. Každá masáž má svoje čaro a pre každého človeka môže mať v danom čase špecifický účinok.

V jarnom období je vhodné doplniť k celkovej telovej masáži najmä reflexnú masáž chodidiel, ktorá je diagnostická a má zdravotné účinky na organizmus. Na chodidle sa odráža mapa nášho tela, orgánov. Je odrazom nášho zdravia. Bradavičky, výrastky a iné nezrovnalosti poukazujú na nerovnováhu v príslušnom orgáne, na ktorom sa na chodidle nachádzajú. Takže pri takejto masáži dostanete aj informácie, ktorý orgán máte v nerovnováhe a odporúčania na ozdravenie. Reflexnú masáž chodidiel ovplyvňujú aj fázy mesiaca a planetárne postavenie, nakoľko každý orgán nášho tela má prepojenie aj s týmito silami. Reflexná masáž chodidiel ma hlboký vplyv na detoxikáciu, imunitný systém vylučovací, tráviaci, hormonálny. Ovplyvňuje spánok, nálady, energiu, celkovo zdravie.

reflexna masaz chodidla, diagnostika cez chodidlo concept clinic

Je ale potrebné dobre si vybrať a zveriť sa do rúk terapeutovi, ktorý reflexnú masáž chodidiel a diagnostiku cez chodidlá naozaj ovláda a vie správne zvoliť čo je pre vás v danom čase vhodné. Jar je teda ideálne obdobie naštartovať svoje telo a zdravie – viac informácií a rezervácie termínov na: 02/3231 3333.

www.cclinic.sk