Svetový boom zdravého životného štýlu, super potravín, eko a bio sa  čoraz viac dostáva aj do kozmetickeho priemyslu. Ľudia si začali uvedomovať, že starostlivosť o pleť je taktiež nemenej dôležitá ako správny výber potravín. Vedia to aj svetové celebrity a vieme to už aj my.

Príbeh značky The Organic Pharmacy sa začal u zakladateľky Margo Marrone, ktorá študovala farmáciu.

Šesť rokov po tom ako doštudovala, pustila sa do kariéry farmaceutky špecializujúcej sa na alternatívnu medicínu a výživu. Po niekoľkých rokoch objavila homeopatiu, ktorá úplne zmenila jej život.

„Bola som šokovaná úrovňou toxínov v našich potravinách a kozmetike.“

Margo Marrone sa rozhodla zúžitkovať svoje niekoľkoročné vedomosti z farmácie, alternatívnej medicíny a homeopatie a vytvorila tak nákupný raj pod menom THE ORGANIC PHARMACY.  S pomocou manžela Franca a jeho dizajnérskych zručností a vízií, sa organická farmácia zmenila na nadčasové zdravie a krásu.

„Moje zásady boli veľmi jednoduché. Najlepšie organické prísady, odborné rady, kvalitné služby, neuveriteľne efektívne produkty a starostlivosť o zákazníka. Naša starostlivosť o pleť je postavená na prírodných ingredienciách so zásadami, že kvalita zložiek a čistota prípravku sú prvoradé, rovnako ako aj samotné dávkovanie.“

Táto organická kozmetika je populárna aj u mnohých svetových celebrít. Svedčia o tom aj ich nespočetné výroky ohľadne kvality jednotlivých produktov. Citujeme len pár z nich:

       

Filozofiou Concept Clinic je priniesť svojim zákazníkom komplexnú radu produktov v starostlivosti o pleť a výživu, preto ako jediní na Slovensku a v Čechách prinášame klientom aj túto prémiovú značku. V  rámci nášho BEAUTY konceptu ponúkame klientom komplexný balíček tvárových a telových ošetrení produktami The Organic Pharmacy. Naše Beauty terapeutky zdiagnostikujú pleť a doporučia portfólio produktov z tejto značky aj na domáce použitie.

Vyjadrenia celebrít, ktoré pravidelne absolvujú kozmetické ošetrenia s The Organic Pharmacy:

Rita Ora

“ Najlepšie tvárove ošetrenie, aké som kedy zažila.”

Tasmin Egerton

 “ Najlepšie tvárove ošetrenie vo vesmíre 🙂 “

Rosamund Pike

 “ Po ošetrení som videla úžasné výsledky.“

A kde nakupuje svoju kozmetiku Jessica Alba?