Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

Preventívna dermatologická prehliadka pre nových klientov

Po lete je opäť čas venovať pozornosť našim “bodkám krásy”. Preto sme si pre všetkých nových klientov pripravili nielen vstupné preventívne dermatologické vyšetrenie zadarmo, ale ešte jeden BONUS navyše:
DERMATOSKOPIA – vyšetrenie do 10 znamienok ZDARMA!

Ponuka platí od 1.9. – 30.9.2019.

Budete v dobrých rukách našich dermatovenerologičiek: MUDr. Diany Višňovskej a MUDr. Zuzany Murárovej, PhD. Objednať sa môžete na: 02/3231 3333.

MAKE-UP PORADENSTVO

Rezervujte si termín na make-up poradenstvo u celebritnej vizážistky Kláry Surdusovej. S radosťou Vám poradí aké sú trendy v líčení a čo pristane Vašej osobnosti. Pre všetky z Vás, ktoré si zakúpite akýkoľvek produkt z dekoratívnej kozmetiky rms beauty, máme pripravený púder rms ako DARČEK. Tešíme sa na Vás.

V prípade záujmu o termín sa môžete objednať na 02/3231 3333.

Viac o produktoch rms beauty sa dozviete tu.

Niečo pre pánov

Na našej klinike sme nezabudli ani na pánov. Okrem komplexných služieb v rámci Medical či Body Concept Vám ponúkame aj tvárové ošetrenie v Beauty Concept. The Organic Pharmacy ponúka prírodnú radu pánskej kozmetiky, a preto sme do ponuky zaradili aj tvárové ošetrenie pre pánov. Okrem hĺbkového čistenia dostanete aj príjemnú tvárovú masáž pre dokonalý relax.

Viac info o Mens Facial

Niečo pre dámy

V Beauty Concept Vám prinášame tvárové a telové  ošetrenia výhradne s prírodnou kozmetikou The Organic Phamacy. Všetky naše ošetrenia sú spojené s príjemnými relaxačnými, uvoľňujúcimi masážami.  Na výber máte 90 minútové či expresné ošetrenia, ktoré vám podľa typu a vstupnej analýzy Vašej pleti odporučia naše školené terapeutky. Po ošetrení je u nás samozrejmosťou, že vás zadarmo nalíčíme organickou dekoratívnou kozmetikou rms beauty. Všetky produky si budete môcť zakúpiť v našom showroome.

Viac o telových a tvárových ošetreniach

Beauty trendy jar a leto 2018

Septembrová ponuka

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic

EnglishGermanSlovakia