Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

Laserová epilácia LightSheer

Opäť je tu čas na krásne a hladké telo! Príďte na konzultáciu ZDARMA a my Vám odporučíme vhodnú laserovú epiláciu podľa Vašich individuálnych potrieb s 35 % ZĽAVOU*. Viac informácií nájdete v našich Akciách a Novinkách.

* Zľava sa nevzťahuje na balíkové ošetrenia laserovej epilácie a na platbu poukážkami Benefity Plus a Edenred a nie je kombinovateľná s inými zľavami. Zľava platí pri kúpe ošetrenia od 1.10.2019 – 29.11.2019. Čerpanie: do 20.12.2019.

NOVINKA – V CARBON SYSTEM

Prvý anti-aging peeling s aktívnym karbónom.

Jedinečný viaczložkový film obohatený o kyseliny rastlinného pôvodu a antioxidačné zložky.
Viac informácií nájdete: TU

Estetická dermatológia

Počas mesiacov október – november 2019 sme pre Vás pripravili 20% ZĽAVU na všetky laserové zákroky*.

Ponuka platí od 1.10.2019 – 29.11.2019. *Zľava sa nevzťahuje na platbu poukážkami Benefity Plus a Edenred a nie je kombinovateľná s inými zľavami. Zľava platí pri kúpe ošetrenia od 1.10.2019 – 29.11.2019. Čerpanie: do 20.12.2019.

Viac informácií nájdete v našich Akciách a Novinkách.

Niečo pre dámy

V Beauty Concept Vám prinášame tie najkvalitnejšie tvárové a telové ošetrenia. Beauty ošetrenia s nemeckou kozmetikou DR.GRANDEL sa stali Vašou – aj našou TOP 1. Na výber máte 30, 60 a 90 min. ošetrenia z prírodnej BIO rady Elements of Nature alebo z anti-aging rady BeautyGen, ktoré vám podľa typu Vašej pleti odporučia naše školené terapeutky. Všetky produky DR.GRANDEL si môžete zakúpiť v našom showroome. Viac informácií nájdete TU.

Beauty trendy jar a leto 2018

Novembrová ponuka

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic

EnglishGermanSlovakia