Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

Otvárame v obmedzenom režime

Milí klienti,

v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za trpezlivosť v poslednom období, kedy sme sa vzhľadom na vírusovú situáciu na Slovensku, rozhodli našu kliniku zatvoriť – aby sme neohrozili zdravie Vaše aj naše.

Od 27. 4. 2020 sme sa však opäť rozhodli otvoriť dvere kliniky – zatiaľ v obmedzenom režime.

Ambulancie, lekári a celý personál, ktorý Vám bude v rámci núdzového režimu k dispozícii, sú zabezpečené v súlade s platnými epidemiologickými nariadeniami.

Všetkých Vás, ktorí ste mali u nás termíny pred karanténou, v týchto dňoch telefonicky kontaktujeme a priraďujeme Vám nové, prednostné termíny a konkrétne časy.

Chceli by sme Vás poprosiť, aby ste nechodili na kliniku bez predošlého objednania. Akýkoľvek problém, rezerváciu termínu – konzultujte s nami v prvom kroku telefonicky na 02/3231 3333 alebo mailom na cclinic@cclinic.sk. Následne si spolu dohodneme ďalšie kroky.

Pokyny pre vstup na kliniku

  • Na kliniku vstupujte len na vyzvanie recepcie.
  • Ak pred klinikou čaká viac ľudí, prosím dodržujte odstupy.
  • Klientov objednávame na presný čas, aby ste nemuseli čakať.
  • Pri vstupe na kliniku bude každému klientovi zmeraná teplota.
  • Pri návšteve obdrží každý klient na podpis Čestné vyhlásenie o zdravotnom stave v súvislosti s vírusovým ochorením COVID-19.
  • Ak ste v poslednom období boli v kontakte s inými osobami a nemáte istotu, či ste sa nenakazili, prosíme Vás, aby ste návštevu našej kliniky odložili na neskôr. Mohli by ste tak ohroziť zdravie lekárov, iného personálu a odstaviť tak chod kliniky na ďalšie obdobie.
  • Uprednostňujeme platbu kartou

Čo budete pri vstupe na kliniku potrebovať? Nezabudnite si doniesť svoje vlastné:

  • ochranné rúško
  • jednorazové rukavice

Laserová epilácia LightSheer

Už ste o tom počulí?

ZĽAVA na laserovú epiláciu LightSheer POKRAČUJE!

Zakúpte si ošetrenie už dnes a čerpajte až do konca JÚNA!

Viac informácií nájdete v našich Akciách a Novinkách. Poponáhľajte sa! Táto neodolateľná ponuka platí len do 30.6.2020!

Dekolt ako Bohyňa už toto leto?

Áno, toto leto bude úplne iné! Bude dokonalé!

Poponáhľajte sa a nezabudnite si objednať termín konzultácie u nášho plastického chirurga, MUDr. Jozefa Hederu: +421 908 506 765 a už toto leto sa môžete pýšiť s novým, vysnívaným dekoltom 🙂

Ochranné rúška GSILVER

Máme pre Vás ochranné rúška GSILVER zo 100% bavlny Giza s antibakteriálnou úpravou Sanitized®️. Sú tkané zo 100% organickej bavlny Giza. Táto jedinečná, ručne zberaná bavlnená priadza sa pestuje výhradne v Egypte a je považovaná za najkvalitnejšiu bavlnu na svete.
Priadza má dlhé, veľmi jemné a zároveň odolné vlákna s hrúbkou menej ako 3 mikróny. Ochranné rúška sú vďaka tomu veľmi príjemné na kontakt s pokožkou a umožňujú komfortné dýchanie aj počas niekoľkohodinového používania.

Rúška nájdete v našom E-shope: nakupujte TU

Výpredaj The Organic Pharmacy

Posledné kusy organickej kozmetikcy The Organic Pharmacy nájdete na našom E-shope. Posielame Ihneď.

Zakúpite TU

Beauty trendy jar a leto 2018

Ponuky mesiaca JÚN – JÚL

zvačšenie poprsia akcia concept clinic

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic
EnglishGermanSlovakia