Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

Laserová epilácia

Milí klienti, 35% ZĽAVU na LASEROVÚ EPILÁCIU môžete využiť do konca júna. Neváhajte a rezervujte si termíny čo najskôr, aby sa Vám ušiel práve ten, ktorý Vám vyhovuje. Objednať sa môžete na: 02/3231 3333 alebo 0917 500 155

Zákaz návštev hospitalizovaných pacientov


Vážení klienti, oznamujeme Vám, že v súvislosti s aktuálnou epidemiologickou situáciou a narastajúcimi prípadmi ochorenia COVID-19 sú, z dôvodu ochrany zdravia hospitalizovaných pacientov a zamestnancov, v CONCEPT CLINIC zakázané návštevy.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

Milí klienti

Klinika funguje každý deň, v čase od 8.00 – 18.00 hod. Všetky lekárske vyšetrenia, konzultácie a operačné zákroky aj naďalej prebiehajú podľa plánu.

Ambulancie, lekári a celý personál našej kliniky, sú zabezpečené v súlade s platnými epidemiologickými nariadeniami. Naše ambulancie sú vybavené germicídnymi žiaričmi a vzduchotechnika najnovšími Hepa filtrami.

Akýkoľvek problém, rezerváciu termínu – konzultujte s nami v prvom kroku telefonicky na 02/3231 3333 alebo mailom na cclinic@cclinic.sk. Následne si spolu dohodneme ďalšie kroky.

Pokyny pre vstup na kliniku

  • Ak na recepcii v čase Vášho príchodu čaká viac ľudí, prosím dodržujte odstupy.
  • Klientov objednávame na presný čas, aby ste nemuseli čakať.
  • Počas pohybu v priestoroch kliniky Vás prosíme o rešpektovanie našich nariadení a prekrytie dýchacích ciest respirátorom.
  • Uprednostňujeme platbu kartou

  Čo budete pri vstupe na kliniku potrebovať? Nezabudnite si doniesť svoje vlastné:

  • ochranný respirátor ochrannej triedy FFP2

Plastická chirurgia

Konzutlácie plastickej chirurgie, MUDr. Jozef Hedera: +421 908 506 765

Až do konca júna môžete využiť 10% ZĽAVU zo zákrokov Augmentácie a Liposukcie.

Viac informácií o výkonoch plastickej chirurgie nájdete TU

Beauty trendy jar a leto 2018

Júnová ponuka

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic

Názov projektu:
Podpora profesijných a digitálnych zručností zamestnancov spoločnosti CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o.

Hlavným cieľom projektu s názvom „Podpora profesijných a digitálnych zručností zamestnancov spoločnosti CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. je prehĺbiť, resp. nadobudnúť pokročilé odborné zručnosti nevyhnutné pre výkon práce interných zamestnancov spoločnosti žiadateľa. Cieľ bude zrealizovaný pomocou vzdelávania a odbornej prípravy v oblasti digitalizácie gastronómie a účtovníctva pomocou na mieru navrhnutých školení, ktoré sprostredkuje žiadateľ. Sprostredkované školenia zamestnancom zabezpečia podporenie rozvoja profesijných zručností zameraných na prechod na digitálne ekonomiku. Cieľovú skupinu tvoria interní zamestnanci spoločnosti žiadateľa.

EnglishGermanSlovakia