Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

Kontrola znamienok

Milí klienti, Opäť dávame do pozornosti dôležitosť kontroly znamienok. Nezabudnite sa objednať už dnes na: 02/3231 3333 alebo 0917 500 155.

Laserová epilácia

Milí klienti, aj v apríli pokračujeme v príprave na leto a máme pre Vás jarnú zľavu na laserovú epiláciu. Objednajte sa a získajte epiláciu v 35% ZĽAVE – platí do konca APRÍLA. Viac informácií o akcii nájdete TU

Enzymoterapia

Pripravte svoje krivky na leto – redukciu tuku (telo, podbradok), strií a jaziev máte teraz u nás v špeciálnej cene počas celého marca a apríla, čerpanie do konca mája 2024.
Viac informácií o akcii nájdete TU

Plastická chirurgia

Konzutlácie plastickej chirurgie, MUDr. Jozef Hedera: +421 908 506 765

Viac informácií o výkonoch plastickej chirurgie nájdete TU

Beauty trendy jar a leto 2018

Aprílová ponuka

kozmticke osetrenie bratislava akcia Concept Clinic

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic

Názov projektu:
Podpora profesijných a digitálnych zručností zamestnancov spoločnosti CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o.

Hlavným cieľom projektu s názvom „Podpora profesijných a digitálnych zručností zamestnancov spoločnosti CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. je prehĺbiť, resp. nadobudnúť pokročilé odborné zručnosti nevyhnutné pre výkon práce interných zamestnancov spoločnosti žiadateľa. Cieľ bude zrealizovaný pomocou vzdelávania a odbornej prípravy v oblasti digitalizácie gastronómie a účtovníctva pomocou na mieru navrhnutých školení, ktoré sprostredkuje žiadateľ. Sprostredkované školenia zamestnancom zabezpečia podporenie rozvoja profesijných zručností zameraných na prechod na digitálne ekonomiku. Cieľovú skupinu tvoria interní zamestnanci spoločnosti žiadateľa.
Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje
www.esf.gov.sk, www.ludskez droje.gov.sk
Dátum začatia realizácie projektu: 01/2023
Dátum ukončenia realizácie projektu: 11/2023
Druh projektu: dopytovo orientovaný

EnglishGermanSlovakia