Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

Zákaz návštev hospitalizovaných pacientov


Vážení klienti, oznamujeme Vám, že v súvislosti s aktuálnou epidemiologickou situáciou a narastajúcimi prípadmi ochorenia COVID-19 sú, z dôvodu ochrany zdravia hospitalizovaných pacientov a zamestnancov, v CONCEPT CLINIC zakázané návštevy.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

Milí klienti

Klinika funguje každý deň, v čase od 8.00 – 18.00 hod. Všetky lekárske vyšetrenia, konzultácie a operačné zákroky aj naďalej prebiehajú podľa plánu.

Ambulancie, lekári a celý personál našej kliniky, sú zabezpečené v súlade s platnými epidemiologickými nariadeniami. Naše ambulancie sú vybavené germicídnymi žiaričmi a vzduchotechnika najnovšími Hepa filtrami.

Akýkoľvek problém, rezerváciu termínu – konzultujte s nami v prvom kroku telefonicky na 02/3231 3333 alebo mailom na cclinic@cclinic.sk. Následne si spolu dohodneme ďalšie kroky.

Pokyny pre vstup na kliniku

  • Ak na recepcii v čase Vášho príchodu čaká viac ľudí, prosím dodržujte odstupy.
  • Klientov objednávame na presný čas, aby ste nemuseli čakať.
  • Počas pohybu v priestoroch kliniky Vás prosíme o rešpektovanie našich nariadení a prekrytie dýchacích ciest respirátorom.
  • Uprednostňujeme platbu kartou

  Čo budete pri vstupe na kliniku potrebovať? Nezabudnite si doniesť svoje vlastné:

  • ochranný respirátor ochrannej triedy FFP2

Gift Voucher

Ak nemáte darček pre svojich milovaných, blízkych, kamarátov či kolegov, my ho pre Vás máme. Darujte zdravie a krásu. Viac informácií o možnosti zakúpenia darčekových poukážok sa dozviete na: 02/3231 3333

Laserová epilácia

Najvyšší čas pripraviť sa na leto a zbaviť sa nežiadúceho ochlpenia. Ešte počas júna vám prinášame špeciálnu zľavu laserovej epilácie LIGHTSHEER DUET na vybraté lokality. Čaká na vás 45% ZĽAVA. Poponáhľajte sa.
Objednať sa môžete na: 02/3231 3333

Skinbooster

Skinbooster je ošetrenie, ktoré vyživuje, hydratuje a omladzuje pleť zvnútra. Do kože sa aplikuje zosieťovaná alebo nezosieťovaná kyselina HA (podľa stavu a potreby pleti), s cieľom jej revitalizácie a hydratácie. Toto ošetrenie je vhodné predovšetkým na suchú, dehydrovanú pleť, aj ako prevencia starnutia pleti, redukciu vrások v oblasti tváre, krku, dekoltu a rúk. Špeciálnu cenu nájdete v našej júnovej ponuke.
Objednať sa môžete na: 02/3231 3333

Plazmaterapia

Vaše najobľúbenejšie anti-aging ošetrenie je opäť tu. A tentokrát sa nebude týkať len omladenia tváre. Ale zamerali sme sa aj na vlasy, ktoré sú korunou krásy každej ženy. A keďže nielen na jar strácame viac vlasov, ale tento problém trápi mnohých z vás ako postcovidový problém, rozhodli sme sa v rámci našej májovej ponuky, rozšíriť našu zvýhodnenú ponuku práve o vlasovú plazmaterapiu.

Viac informácií nájdete TU

Ochranné rúška GSILVER

Máme pre Vás ochranné rúška GSILVER zo 100% bavlny Giza s antibakteriálnou úpravou Sanitized®️. Sú tkané zo 100% organickej bavlny Giza. Táto jedinečná, ručne zberaná bavlnená priadza sa pestuje výhradne v Egypte a je považovaná za najkvalitnejšiu bavlnu na svete.
Priadza má dlhé, veľmi jemné a zároveň odolné vlákna s hrúbkou menej ako 3 mikróny. Ochranné rúška sú vďaka tomu veľmi príjemné na kontakt s pokožkou a umožňujú komfortné dýchanie aj počas niekoľkohodinového používania.

Rúška nájdete v našom E-shope: nakupujte TU

Beauty trendy jar a leto 2018

Júnová ponuka

plazmaterapia_drakuloterapia_draculoterapia Concept clinic

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic
EnglishGermanSlovakia