Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

Laserová epilácia LightSheer

Valentínsky darček PRE DVOCH! Už ste o tom počulí?
PRÍDETE DVAJA, ZAPLATÍ LEN JEDEN! Taká ponuka sa neodmieta 🙂

Viac informácií nájdete v našich Akciách a Novinkách. Poponáhľajte sa! Táto neodolateľná ponuka platí len do 28.2.2020!

NOVINKA – V CARBON SYSTEM

Prvý anti-aging peeling s aktívnym karbónom.

Jedinečný viaczložkový film obohatený o kyseliny rastlinného pôvodu a antioxidačné zložky. Počas celého februára ho máte u nás v cene špeciálnej cene!
Viac informácií nájdete: TU

NOVOROČNÝ VÝPREDAJ V E-shope

Aj po Vianociach sme si pre Vás v našom E-shope pripravili špeciálnu ponuku. Všetky produkty značky The Orgagnic Pharmacy máte teraz v 50% ZĽAVE.

Značka The Organic Pharmacy prináša radu produktov pre starostlivosť o pleť, telo, slnečnú ochranu a radu pre deti v organickej bio kvalite. Kozmetika neobsahuje syntetické zloženia či prídavné chemické zložky, ktoré poškodzujú pokožku a ktoré sú obsiahnuté aj v bežne dostupných kozmetických produktoch. Táto starostlivosť o pleť je založená na homeopatickom a bylinnom zložení so zásadami, že kvalita zložiek a čistota produktu sú prvoradé.

Zľava platí do vypredania zásob. Nakupujte TU

Valentín v E-shope

Áno, Valentín je o bozkoch! Tak nech sú vzrušujúce a nezabudnuteľné!
Príjemné valentínske nakupovanie Vám želáme! Viac informácií nájdete TU. Poponáhľajte sa, ponuka platí do 29.2.2020 alebo do vypredania zásob.

Beauty trendy jar a leto 2018

Februárová ponuka

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic
EnglishGermanSlovakia