Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

Zákaz návštev hospitalizovaných pacientov


Vážení klienti, oznamujeme Vám, že v súvislosti s aktuálnou epidemiologickou situáciou a narastajúcimi prípadmi ochorenia COVID-19 sú, z dôvodu ochrany zdravia hospitalizovaných pacientov a zamestnancov, v CONCEPT CLINIC zakázané návštevy.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

Milí klienti, máme otvorené!

Vzhľadom na rapídne sa zhoršujúcu epidemiologickú situáciu na Slovensku, súvisiacu s výskytom vírusového ochorenia COVID-19 a v záujme nevyhnutnej prevencie a ochrany zdravia nás všetkých, platí v našich ambulanciách režim OTP. 

Klinika funguje každý deň, v čase od 8.00 – 18.00 hod. Všetky lekárske vyšetrenia, konzultácie a operačné zákroky aj naďalej prebiehajú podľa plánu.

Ambulancie, lekári a celý personál našej kliniky, sú zabezpečené v súlade s platnými epidemiologickými nariadeniami. Naše ambulancie sú vybavené germicídnymi žiaričmi a vzduchotechnika najnovšími Hepa filtrami.

Akýkoľvek problém, rezerváciu termínu – konzultujte s nami v prvom kroku telefonicky na 02/3231 3333 alebo mailom na cclinic@cclinic.sk. Následne si spolu dohodneme ďalšie kroky.

Pokyny pre vstup na kliniku

  • Na kliniku vstupujte len na vyzvanie recepcie.
  • Ak pred klinikou čaká viac ľudí, prosím dodržujte odstupy.
  • Klientov objednávame na presný čas, aby ste nemuseli čakať.
  • Pri vstupe na kliniku budeme vyžadovať preukázanie sa platným Covidpasom, alebo potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 (nie starším ako 180 dní) alebo testom (Ag do 48 hod., PCR do 72 hod.).
  • Počas pohybu v priestoroch kliniky Vás prosíme o rešpektovanie našich nariadení a prekrytie dýchacích ciest respirátorom.
  • Uprednostňujeme platbu kartou

  Čo budete pri vstupe na kliniku potrebovať? Nezabudnite si doniesť svoje vlastné:

  • ochranný respirátor ochrannej triedy FFP2

Plastická operácia viečok

Hovorí sa, že oči sú zrkadlom do duše. Aj o toto zrkadlo sa však treba starať. Blefaroplastika rieši predovšetkým estetické hľadisko. No nadbytok kože horných viečok však môže spôsobovať aj ťažkosti funkčného charakteru. To, či je pacient vhodným kandidátom a či mu vie blefaroplastika pomôcť, sa dozviete na osobnej konzultácii s plastickým chirurgom. Podrobná konzultácia je totiž základom úspechu k dosiahnutiu uspokojivých pooperačných výsledkov.

Počas Vianoc máme pre Vás EXTRA ZĽAVU na operáciu horných viečok Objednajte sa na konzultáciu: +421 908 506 765

Laserová epilácia

Opäť máte jedinečnú šancu zakúpiť si Laserovú epiláciu vo vianočnej 50% ZĽAVE. Poponáhľajte sa, aby sa vám ušiel termín a stihli si rozplánovať jednotlivé sedenia. Ide o najväčšiu zľavu v roku, väčšia už nebude.

Akciovú vianočnú cenu laserovej epilácie nájdete TU

Lash Lifting & Botox

Kúra na riasy, ktorá prirodzene vytočí, zvýrazní a posilní mihalnice bez toho, aby ich oslabila. Po ošetrení vyzerajú riasy prirodzene a zdravo. Ideálne riešenie pre všetkých, ktorým umelé mihalnice nevyhovujú.

Priebeh ošetrenia: Ošetrenie vykonáva certifikovaná zdravotná sestra/kozmetička. Pred ošetrením je potrebné odložiť kontaktné šošovky. Riasy sa vytočia pomocou silikónových podložiek a následne sa na ne aplikujú výživné séra, farba na riasy, keratín pre posilnenie a vitamíny.
Viac informácií nájdete TU

Ochranné rúška GSILVER

Máme pre Vás ochranné rúška GSILVER zo 100% bavlny Giza s antibakteriálnou úpravou Sanitized®️. Sú tkané zo 100% organickej bavlny Giza. Táto jedinečná, ručne zberaná bavlnená priadza sa pestuje výhradne v Egypte a je považovaná za najkvalitnejšiu bavlnu na svete.
Priadza má dlhé, veľmi jemné a zároveň odolné vlákna s hrúbkou menej ako 3 mikróny. Ochranné rúška sú vďaka tomu veľmi príjemné na kontakt s pokožkou a umožňujú komfortné dýchanie aj počas niekoľkohodinového používania.

Rúška nájdete v našom E-shope: nakupujte TU

Beauty trendy jar a leto 2018

Vianočná ponuka

LPG osetrenie tela Concept Clinic

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic
EnglishGermanSlovakia