Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

Zákaz návštev hospitalizovaných pacientov


Vážení klienti, oznamujeme Vám, že v súvislosti s aktuálnou epidemiologickou situáciou a narastajúcimi prípadmi ochorenia COVID-19 sú, z dôvodu ochrany zdravia hospitalizovaných pacientov a zamestnancov, v CONCEPT CLINIC zakázané návštevy.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

Milí klienti

Chceli by sme Vás poprosiť, aby ste nechodili na kliniku bez predošlého objednania. Akýkoľvek problém, rezerváciu termínu – konzultujte s nami v prvom kroku telefonicky na 02/3231 3333 alebo mailom na cclinic@cclinic.sk. Následne si spolu dohodneme ďalšie kroky.

Pokyny pre vstup na kliniku

  • Na kliniku vstupujte len na vyzvanie recepcie.
  • Ak pred klinikou čaká viac ľudí, prosím dodržujte odstupy.
  • Klientov objednávame na presný čas, aby ste nemuseli čakať.
  • Pri vstupe na kliniku bude každému klientovi zmeraná teplota.
  • Pri návšteve obdrží každý klient na podpis Čestné vyhlásenie o zdravotnom stave v súvislosti s vírusovým ochorením COVID-19.
  • Ak ste v poslednom období boli v kontakte s inými osobami a nemáte istotu, či ste sa nenakazili, prosíme Vás, aby ste návštevu našej kliniky odložili na neskôr. Mohli by ste tak ohroziť zdravie lekárov, iného personálu a odstaviť tak chod kliniky na ďalšie obdobie.
  • Uprednostňujeme platbu kartou

Čo budete pri vstupe na kliniku potrebovať? Nezabudnite si doniesť svoje vlastné:

  • ochranné rúško
  • jednorazové rukavice

PONUKA, KTORÁ SA NEODMIETA

Laserová epilácia LightSheer

Príďte počas septembra dvaja a získajte ZĽAVU AŽ 45% na laserovú epiláciu LightSheer! 

Objednajte sa už dnes a uchmatnite si najlepší termín pre dve osoby na: 02/3231 3333.

Viac informácií nájdete v našich Akciách.

Skinbooster

Dokonalá hydratácia pleti po horúcom lete. Pre veľký záujem sme pre Vás predĺžili akciu na Skinbooster do konca Septembra. Nezabudnite si rezervovať včas septembrový termín.

Viac informácií nájdete v našich Akciách.

Dekolt ako Bohyňa?

Poponáhľajte sa a nezabudnite si objednať termín konzultácie u nášho plastického chirurga, MUDr. Jozefa Hederu: +421 908 506 765 a čoskoro sa môžete pýšiť s novým, vysnívaným dekoltom 🙂

NOVINKA OD SEPTEMBRA!

Priatelia, podarilo sa a na žiadosť mnohých z Vás, máme pre Vás od septembra ďalšiu horúcu NOVINKU – dlho očakávané, masáže – pohladenie pre telo aj dušu. Viac o masážach sa dozviete TU. Cenník nájdete TU. Rezervácie termínov na: 02/3231 3333.

Ochranné rúška GSILVER

Máme pre Vás ochranné rúška GSILVER zo 100% bavlny Giza s antibakteriálnou úpravou Sanitized®️. Sú tkané zo 100% organickej bavlny Giza. Táto jedinečná, ručne zberaná bavlnená priadza sa pestuje výhradne v Egypte a je považovaná za najkvalitnejšiu bavlnu na svete.
Priadza má dlhé, veľmi jemné a zároveň odolné vlákna s hrúbkou menej ako 3 mikróny. Ochranné rúška sú vďaka tomu veľmi príjemné na kontakt s pokožkou a umožňujú komfortné dýchanie aj počas niekoľkohodinového používania.

Rúška nájdete v našom E-shope: nakupujte TU

50% ZĽAVA RMS BEAUTY

Máme pre Vás 50% letnú zľavu na všetky produkty RMS BEAUTY.

Zakúpite TU

Beauty trendy jar a leto 2018

Ponuky mesiaca SEPTEMBER

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic
EnglishGermanSlovakia