Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

NOVINKA PROFHILO

Profhilo® je stabilizovaný hybridný komplex (HCC) molekúl ultračistej zosieťovanej kyseliny hyalurónovej v najvyššej koncentrácii na trhu. Úlohou bioremodelingu a biorevitalizácie Profhilom je prinavrátiť pokožke jej pevnosť, hydratáciu a objem. Pôsobí v koži ako booster – po ošetrení je pokožka krásne hydratovaná, omladená, vypnutá (vyliftovaná) a rozjasnená. My vám prinášame túto NOVINKU ESTETICKEJ MEDICÍNY AŽ DO KONCA SEPTEMBRA V UVÁDZACÍCH CENÁCH. Poponáhľajte sa a rezervujte si svoj termín.
Objednať sa môžete na: 02/3231 3333

Zákaz návštev hospitalizovaných pacientov


Vážení klienti, oznamujeme Vám, že v súvislosti s aktuálnou epidemiologickou situáciou a narastajúcimi prípadmi ochorenia COVID-19 sú, z dôvodu ochrany zdravia hospitalizovaných pacientov a zamestnancov, v CONCEPT CLINIC zakázané návštevy.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

Milí klienti

Klinika funguje každý deň, v čase od 8.00 – 18.00 hod. Všetky lekárske vyšetrenia, konzultácie a operačné zákroky aj naďalej prebiehajú podľa plánu.

Ambulancie, lekári a celý personál našej kliniky, sú zabezpečené v súlade s platnými epidemiologickými nariadeniami. Naše ambulancie sú vybavené germicídnymi žiaričmi a vzduchotechnika najnovšími Hepa filtrami.

Akýkoľvek problém, rezerváciu termínu – konzultujte s nami v prvom kroku telefonicky na 02/3231 3333 alebo mailom na cclinic@cclinic.sk. Následne si spolu dohodneme ďalšie kroky.

Pokyny pre vstup na kliniku

  • Ak na recepcii v čase Vášho príchodu čaká viac ľudí, prosím dodržujte odstupy.
  • Klientov objednávame na presný čas, aby ste nemuseli čakať.
  • Počas pohybu v priestoroch kliniky Vás prosíme o rešpektovanie našich nariadení a prekrytie dýchacích ciest respirátorom.
  • Uprednostňujeme platbu kartou

  Čo budete pri vstupe na kliniku potrebovať? Nezabudnite si doniesť svoje vlastné:

  • ochranný respirátor ochrannej triedy FFP2

Infúzna terapia vitamínom C

Naboostujte svoju pleť aj zdravie vitamínom C. Jednou z najdôležitejších príčin nedostatku vitamínu C je nedostatočný príjem čerstvého ovocia a zeleniny. Jeho nedostatok však môžu spôsobovať aj chronické zápaly v tele. Infúzie s vitamínom C tak predstavujú jednu z možností, ako telu dodať tento chýbajúci vitamín vo vysokých dávkach a tým jeho nedostatok v organizme vyrovnať.

Viac informácií nájdete TU

Ochranné rúška GSILVER

Máme pre Vás ochranné rúška GSILVER zo 100% bavlny Giza s antibakteriálnou úpravou Sanitized®️. Sú tkané zo 100% organickej bavlny Giza. Táto jedinečná, ručne zberaná bavlnená priadza sa pestuje výhradne v Egypte a je považovaná za najkvalitnejšiu bavlnu na svete.
Priadza má dlhé, veľmi jemné a zároveň odolné vlákna s hrúbkou menej ako 3 mikróny. Ochranné rúška sú vďaka tomu veľmi príjemné na kontakt s pokožkou a umožňujú komfortné dýchanie aj počas niekoľkohodinového používania.

Rúška nájdete v našom E-shope: nakupujte TU

Beauty trendy jar a leto 2018

Septembrová ponuka

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic

EnglishGermanSlovakia