Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

NARODENINOVÁ BOTOX PARTY

POZOR! Počas celého Júna máme pre Vás aplikáciu Botulotoxínu v špeciálnych narodeninových cenách. Celú narodeninovú ponuku si môžete pozrieť TU.

Viac informácií na: 02/3231 3333
alebo na: cclinic@cclinic.sk

MAKE-UP PORADENSTVO

Rezervujte si termín na make-up poradenstvo u celebritnej vizážistky Kláry Surdusovej. S radosťou Vám poradí aké sú trendy v líčení a čo pristane Vašej osobnosti. Pre všetky z Vás, ktoré si zakúpite akýkoľvek produkt z dekoratívnej kozmetiky rms beauty, máme pripravený púder rms ako DARČEK. Tešíme sa na Vás.

V prípade záujmu o termín sa môžete objednať na 02/3231 3333.

Viac o produktoch rms beauty sa dozviete tu.

Niečo pre pánov

Na našej klinike sme nezabudli ani na pánov. Okrem komplexných služieb v rámci Medical či Body Concept Vám ponúkame aj tvárové ošetrenie v Beauty Concept. The Organic Pharmacy ponúka prírodnú radu pánskej kozmetiky, a preto sme do ponuky zaradili aj tvárové ošetrenie pre pánov. Okrem hĺbkového čistenia dostanete aj príjemnú tvárovú masáž pre dokonalý relax.

Viac info o Mens Facial

Niečo pre dámy

V Beauty Concept Vám prinášame tvárové a telové  ošetrenia výhradne s prírodnou kozmetikou The Organic Phamacy. Všetky naše ošetrenia sú spojené s príjemnými relaxačnými, uvoľňujúcimi masážami.  Na výber máte 90 minútové či expresné ošetrenia, ktoré vám podľa typu a vstupnej analýzy Vašej pleti odporučia naše školené terapeutky. Po ošetrení je u nás samozrejmosťou, že vás zadarmo nalíčíme organickou dekoratívnou kozmetikou rms beauty. Všetky produky si budete môcť zakúpiť v našom showroome.

Viac o telových a tvárových ošetreniach

Beauty trendy jar a leto 2018

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic

EnglishGermanSlovakia