Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

SME ZODPOVEDNÍ

Milí klienti, vzhľadom na vážnu epidemiologickú situáciu na Slovensku, súvisiacu s výskytom vírusového ochorenia COVID-19 a v záujme nevyhnutnej prevencie a ochrany zdravia nás všetkých, bude naša klinika estetickej medicíny od 16 3. do odvolania ZATVORENÁ (termín otvorenia prispôsobime aktuálnemu vývoju situácie na Slovensku).

Všetkých Vás, ktorí máte u nás termín ošetrení alebo konzultácie, budeme telefonicky kontaktovať a bude Vám prednostne pridelený náhradný termín po skončení vírusovej karantény.

Počas zatvorenia kliniky Vám však budeme k dispozícii na telefónnej linke: 02/3231 3333 v pracovných dňoch od 9.00 – 18.00 hod. Kontakty na špecialistov nájdete TU.

ĎAKUJEME Vám za pochopenie a želáme hlavne pevné zdravie…a BUĎME ZODPOVEDNÍ. SPOLU TO ZVLÁDNEME

OZNAM

Vážení klienti, vzhľadom na vážnu epidemiologickú situáciu súvisiacu s výskytom ochorenia COVID-19 a v záujme ochrany zdravia nás všetkých, Vás chceme požiadať o nasledovné:


Ak ste v posledných 14 dňoch navštívili niektorú z krajín so zvýšeným výskytom ochorenia koronavírusu COVID-19 (Taliansko, Čína, Irán, Japonsko, Hongkong, Singapur a Južná Kórea), alebo ak javíte príznaky ochorenia týmto vírusom, aby ste sa neobjednávali na konzultácie a ošetrenia, prípadne, aby ste Vaše ošetrenie/konzultáciu TELEFONICKY preobjednali na iný termín – po uplynutí 14 dňovej inkubačnej doby od návratu do SR.

V rámci preventívnych opatrení súčasne rušíme všetky skupinové cvičenia v našom Body Studiu do odvolania.

Ďakujeme za pochopenie a rešpektovanie našich preventívnych opatrení v záujme Vášho aj nášho zdravia.

Laserová epilácia LightSheer

Už ste o tom počulí?

Aj v mesiaci marec máme pre Vás ponuku na laserovú epiláciu LightSheer, ktorá sa neodmieta!

Zakúpte si ošetrenie v marci, čerpajte až do konca JÚNA!

Viac informácií nájdete v našich Akciách a Novinkách. Poponáhľajte sa! Táto neodolateľná ponuka platí len do 31.3.2020!

NOVINKA – V CARBON SYSTEM

Prvý anti-aging peeling s aktívnym karbónom.

Jedinečný viaczložkový film obohatený o kyseliny rastlinného pôvodu a antioxidačné zložky.

POZOR! LEN ZA 65 EUR!!

Viac informácií nájdete: TU

Kontúrovanie tváre s kyselinou hyalurónovou

Kontúrovanie tváre je novodobým fenoménom v estetickej medicíne. Správne a jasne zadefinované kontúry prinavracajú tvári mladosť. Navyše bez operácie, skalpela a dlhodobej rekonvalescencie. Počas marca a apríla máme pre Vás zvýhodnenú ponuku na toto ošetrenie TU.

NOVOROČNÝ VÝPREDAJ V E-shope

Aj po Vianociach sme si pre Vás v našom E-shope pripravili špeciálnu ponuku. Všetky produkty značky The Orgagnic Pharmacy máte teraz v 50% ZĽAVE.

Značka The Organic Pharmacy prináša radu produktov pre starostlivosť o pleť, telo, slnečnú ochranu a radu pre deti v organickej bio kvalite. Kozmetika neobsahuje syntetické zloženia či prídavné chemické zložky, ktoré poškodzujú pokožku a ktoré sú obsiahnuté aj v bežne dostupných kozmetických produktoch. Táto starostlivosť o pleť je založená na homeopatickom a bylinnom zložení so zásadami, že kvalita zložiek a čistota produktu sú prvoradé.

Zľava platí do vypredania zásob. Nakupujte TU

Beauty trendy jar a leto 2018

Sme zodpovední. Máme pre Vás telefonické poradenstvo s našimi špecialistami.

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic
EnglishGermanSlovakia