Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

Frakčný CO2 Laserový Resurfacing

Najúčinnejší omladzovací zákrok vo výhodnej januárovej ponuke. Viac informácií nájdete v našich Akciách a Novinkách.

Ponuka platí od 7.1.2020 – 28. 2. 2020. Zľava neplatí na platbu poukážkami Benefity Plus a Edenred a nie je kombinovateľná s inými zľavami.

NOVINKA – V CARBON SYSTEM

Prvý anti-aging peeling s aktívnym karbónom.

Jedinečný viaczložkový film obohatený o kyseliny rastlinného pôvodu a antioxidačné zložky.
Viac informácií nájdete: TU

NOVOROČNÝ VÝPREDAJ V E-shope

Aj po Vianociach sme si pre Vás v našom E-shope pripravili špeciálnu ponuku. Všetky produkty značky The Orgagnic Pharmacy máte teraz v 50% ZĽAVE.

Značka The Organic Pharmacy prináša radu produktov pre starostlivosť o pleť, telo, slnečnú ochranu a radu pre deti v organickej bio kvalite. Kozmetika neobsahuje syntetické zloženia či prídavné chemické zložky, ktoré poškodzujú pokožku a ktoré sú obsiahnuté aj v bežne dostupných kozmetických produktoch. Táto starostlivosť o pleť je založená na homeopatickom a bylinnom zložení so zásadami, že kvalita zložiek a čistota produktu sú prvoradé.

Zľava platí do vypredania zásob. Nakupujte TU

DR.GRANDEL – Vaše obľúbené ošetrenie

BEAUTY GEN DE LUXE, Vaše obľúbené anti-aging ošetrenie DR.GRANDEL si môžete počas celého januára zakúpiť vo výhodnej cene: Viac informácií nájdete TU.

Beauty trendy jar a leto 2018

Januárová ponuka

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic
EnglishGermanSlovakia