Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

Zmena otváracích hodín

Milí klienti, radi by sme Vás upozornili, že v dňoch 20. – 31.7.2020 nás nájdete na klinike v zmenených pracovných časoch: od 8:00 do 17:00 hod. Objednávať na termíny sa môžete stále telefonicky na 02/3231 3333 alebo mailom na cclinic@cclinic.sk. Ďakujeme za pochopenie a želáme Vám krásne leto.

Milí klienti

Chceli by sme Vás poprosiť, aby ste nechodili na kliniku bez predošlého objednania. Akýkoľvek problém, rezerváciu termínu – konzultujte s nami v prvom kroku telefonicky na 02/3231 3333 alebo mailom na cclinic@cclinic.sk. Následne si spolu dohodneme ďalšie kroky.

Pokyny pre vstup na kliniku

  • Na kliniku vstupujte len na vyzvanie recepcie.
  • Ak pred klinikou čaká viac ľudí, prosím dodržujte odstupy.
  • Klientov objednávame na presný čas, aby ste nemuseli čakať.
  • Pri vstupe na kliniku bude každému klientovi zmeraná teplota.
  • Pri návšteve obdrží každý klient na podpis Čestné vyhlásenie o zdravotnom stave v súvislosti s vírusovým ochorením COVID-19.
  • Ak ste v poslednom období boli v kontakte s inými osobami a nemáte istotu, či ste sa nenakazili, prosíme Vás, aby ste návštevu našej kliniky odložili na neskôr. Mohli by ste tak ohroziť zdravie lekárov, iného personálu a odstaviť tak chod kliniky na ďalšie obdobie.
  • Uprednostňujeme platbu kartou

Čo budete pri vstupe na kliniku potrebovať? Nezabudnite si doniesť svoje vlastné:

  • ochranné rúško
  • jednorazové rukavice

NOVINKA V BEAUTY STUDIU

OxyGeneo

– inovatívne kyslíkové ošetrenie pleti s viditeľným omladzujúcim efektom hneď po ošetrení. Ošetrenie je vhodné pre akýkoľvek fototyp pleti, pre širokú vekovú skupinu.Nechajte únavu z pleti vyšumieť!

Objednajte sa už dnes na: 02/3231 3333.

Viac informácií o ošetrení nájdete TU.

Skinbooster

Dokonalá hydratácia pleti počas celého leta. Pripravili sme si pre Vás špeciálnu letnú cenu, ktorá platí len počas Augusta. Nezabudnite si rezervovať včas termín.

Viac informácií nájdete v našich Akciách a Novinkách. Poponáhľajte sa! Ponuka platí len do konca augusta!

Dekolt ako Bohyňa už toto leto?

Áno, toto leto bude úplne iné! Bude dokonalé!

Poponáhľajte sa a nezabudnite si objednať termín konzultácie u nášho plastického chirurga, MUDr. Jozefa Hederu: +421 908 506 765 a už toto leto sa môžete pýšiť s novým, vysnívaným dekoltom 🙂

Ochranné rúška GSILVER

Máme pre Vás ochranné rúška GSILVER zo 100% bavlny Giza s antibakteriálnou úpravou Sanitized®️. Sú tkané zo 100% organickej bavlny Giza. Táto jedinečná, ručne zberaná bavlnená priadza sa pestuje výhradne v Egypte a je považovaná za najkvalitnejšiu bavlnu na svete.
Priadza má dlhé, veľmi jemné a zároveň odolné vlákna s hrúbkou menej ako 3 mikróny. Ochranné rúška sú vďaka tomu veľmi príjemné na kontakt s pokožkou a umožňujú komfortné dýchanie aj počas niekoľkohodinového používania.

Rúška nájdete v našom E-shope: nakupujte TU

15% ZĽAVA RMS BEAUTY

Máme pre Vás 15% letnú zľavu na všetky produkty RMS BEAUTY.

Zakúpite TU

Beauty trendy jar a leto 2018

Ponuky mesiaca AUGUST

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic

EnglishGermanSlovakia