Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

Zákaz návštev hospitalizovaných pacientov


Vážení klienti, oznamujeme Vám, že v súvislosti s aktuálnou epidemiologickou situáciou a narastajúcimi prípadmi ochorenia COVID-19 sú, z dôvodu ochrany zdravia hospitalizovaných pacientov a zamestnancov, v CONCEPT CLINIC zakázané návštevy.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

Milí klienti, máme otvorené!

Radi by sme Vám oznámili, že naša klinika funguje v štandardnom režime a každý deň sme tu pre Vás, v čase od 8.00 – 18.00 hod. Všetky lekárske vyšetrenia, konzultácie a operačné zákroky aj naďalej prebiehajú podľa plánu. Pri návšteve kliniky je potrebné riadiť sa Vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky č. 16/2020, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k režimu vstupu osôb do priestorov prevádzok a priestorov zamestnávateľa zo dňa 30. októbra 2020 z dôvodu pandémie ochorenia COVID-19.

Ambulancie, lekári a celý personál našej kliniky, sú zabezpečené v súlade s platnými epidemiologickými nariadeniami. Naše ambulancie sú vybavené germicídnymi žiaričmi a vzduchotechnika najnovšími Hepa filtrami.

Akýkoľvek problém, rezerváciu termínu – konzultujte s nami v prvom kroku telefonicky na 02/3231 3333 alebo mailom na cclinic@cclinic.sk. Následne si spolu dohodneme ďalšie kroky.

Pokyny pre vstup na kliniku

  • Na kliniku vstupujte len na vyzvanie recepcie.
  • Ak pred klinikou čaká viac ľudí, prosím dodržujte odstupy.
  • Klientov objednávame na presný čas, aby ste nemuseli čakať.
  • Pri vstupe na kliniku bude každému klientovi zmeraná teplota.
  • Pri návšteve obdrží každý klient na podpis Čestné vyhlásenie o zdravotnom stave v súvislosti s vírusovým ochorením COVID-19.
  • Ak ste v poslednom období boli v kontakte s inými osobami a nemáte istotu, či ste sa nenakazili, prosíme Vás, aby ste návštevu našej kliniky odložili na neskôr. Mohli by ste tak ohroziť zdravie lekárov, iného personálu a odstaviť tak chod kliniky na ďalšie obdobie.
  • Uprednostňujeme platbu kartou

Čo budete pri vstupe na kliniku potrebovať? Nezabudnite si doniesť svoje vlastné:

  • ochranné rúško
  • jednorazové rukavice

PONUKA, KTORÁ SA NEODMIETA

Laserová epilácia LightSheer

Príďte počas septembra a októbra na laserovú epiláciu a získajte ZĽAVU AŽ 40%! 

Objednajte sa už dnes a uchmatnite si najlepší termín: 02/3231 3333.

Viac informácií nájdete v našich Akciách.

Vianočná ponuka

Naša tohtoročná vianočná nádielka neobišla ani oddelenie plastickej chirurgie. Pripravili sme pre Vás plastickú operáciu viečok za špeciálnu cenu 🙂 Poponáhľajte sa a objednajte sa na konzultáciu ešte dnes. Viac informácií o cene a platnosti zľavy na: +421 908 506 765 alebo v našich Akciách.

Vianočná ponuka BEAUTY STUDIO

Tohtoročné Vianoce v našom Beauty kozmetickom štúdiu budú naozaj bohaté.
Pripravili sme zaujímavé ponuky nielen kozmetických ošetrení s exkluzívnymi značkami SwissGetal či DR. GRANDEL, ale na svoje si prídu aj všetci, ktorých trápi problematická pleť. Je čas prestať neustále odkladať starostlivosť o svoju pleť – začnite už dnes so špeciálnymi cenami.

Objednať sa môžete na: 02/3231 3333. Konkrétnu ponuku nájdete v našich Akciách.

Vianočný relax

Relax a pohoda. Aj to by malo patriť k Vianociam. Doprajte si preto v predvianočnom strese vianočné pohladenie pre telo a dušu. V rámci vianočných akcií sme pre Vás pripravili špeciálnu vianočnú cenu relaxačnej masáže chrbta Viac o masážach sa dozviete TU. Akciovú ponuku nájdete TU. Rezervácie termínov na: 02/3231 3333.

Ochranné rúška GSILVER

Máme pre Vás ochranné rúška GSILVER zo 100% bavlny Giza s antibakteriálnou úpravou Sanitized®️. Sú tkané zo 100% organickej bavlny Giza. Táto jedinečná, ručne zberaná bavlnená priadza sa pestuje výhradne v Egypte a je považovaná za najkvalitnejšiu bavlnu na svete.
Priadza má dlhé, veľmi jemné a zároveň odolné vlákna s hrúbkou menej ako 3 mikróny. Ochranné rúška sú vďaka tomu veľmi príjemné na kontakt s pokožkou a umožňujú komfortné dýchanie aj počas niekoľkohodinového používania.

Rúška nájdete v našom E-shope: nakupujte TU

Vianočná nádielka v E-SHOPE

Priatelia, náš E-shop je plný vianočných zliav. DR.GRANDEL, Malinna, Kure Bazaar, Rms Beauty – exkluzívne značky v špeciálnych vianočných cenách. Celú vianočnú ponuku z nášho E-shopu nájdeteTU

Beauty trendy jar a leto 2018

Vianočná nádielka

Vianoce_darčeky Concept Clinic

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic

EnglishGermanSlovakia