Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

Kontrola znamienok

Milí klienti, Opäť dávame do pozornosti dôležitosť kontroly znamienok. Nezabudnite sa objednať už dnes na: 02/3231 3333 alebo 0917 500 155.

Plastická chirurgia

Milí klienti, počas Vianoc sme si pre Vás opäť pripravili špeciálnu vianočnú cenu na Váš obľúbený zákrok – operáciu očných viečok. Na konzultáciu plastickej chirurgie, k MUDr. Jozefovi Hederovi sa môžete objednať na: +421 908 506 765

Viac informácií o vianočnej akcii nájdete TU

Vlasová mezoterapia

Jeseň a zima patria k obdobiam, kedy nás vypadávanie vlasov trápi najviac. Aj preto sme sa rozhodli do vianočnej akcie v rámci nášho kozmetického oddelenia zaradiť mezoterapiu vlasov.

Viac informácií o vianočnej akcii nájdete TU

Beauty Vianoce

Milí klienti, v rámci nášho kozmetického oddelenia sme si môžete v rámci vianočnej akcie vychutnať kozmetické ošetrenie GIGI RECOVERY v akciovej vianočnej cene 49 EUR.

Kto si akciu môže uplatniť sa dočítate v našich akciách.

Plastická chirurgia

Konzutlácie plastickej chirurgie, MUDr. Jozef Hedera: +421 908 506 765

Viac informácií o výkonoch plastickej chirurgie nájdete TU

Beauty trendy jar a leto 2018

Decembrová ponuka

vianoce concept clinic

Hodnotenia klientov

Zobraziť profil Concept Clinic

Názov projektu:
Podpora profesijných a digitálnych zručností zamestnancov spoločnosti CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o.

Hlavným cieľom projektu s názvom „Podpora profesijných a digitálnych zručností zamestnancov spoločnosti CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. je prehĺbiť, resp. nadobudnúť pokročilé odborné zručnosti nevyhnutné pre výkon práce interných zamestnancov spoločnosti žiadateľa. Cieľ bude zrealizovaný pomocou vzdelávania a odbornej prípravy v oblasti digitalizácie gastronómie a účtovníctva pomocou na mieru navrhnutých školení, ktoré sprostredkuje žiadateľ. Sprostredkované školenia zamestnancom zabezpečia podporenie rozvoja profesijných zručností zameraných na prechod na digitálne ekonomiku. Cieľovú skupinu tvoria interní zamestnanci spoločnosti žiadateľa.

EnglishGermanSlovakia