Naša pleť zahalená dlhé obdobie karanténnym rúškom dostala asi pekne zabrať, čo poviete? A tak sme sa rozhodli prekvapiť vás a pripravili sme si pre Vás nové ošetrenie, ktoré nechá nadobudnutú únavu z predchádzajúceho obdobia z Vašej pleti doslova vyšumieť. Počuli ste už o „šumienke“ tvár? Predstavujeme Vám – OxyGeneo Hydrate – nový hydratačný booster pre Vašu pleť 😊

Čo OxyGeneo vlastne je?

Tí, ktorí OxyGeneo ešte nepoznáte – ide o inovatívne neinvazívne kyslíkové ošetrenie pleti. Pozostáva z 2 krokov:
1. Tripolárna rádiofrekvencia – pri ktorej dochádza k prehriatiu pokožky, vďaka čomu v pokožke stimuluje produkciu kolagénu a elastínu. Výsledkom je pevnejšia pokožka a redukcia jemných vrások. Ošetrenie je bezbolestné a vhodné pre všetky fototypy pleti

2. OxyGeneo – následne prechádzame k samotnému Oxygeneu, ktoré kombinuje 3 zákroky v jednom ošetrení:
• Exfoliácia – odstraňuje odumreté bunky, krásne pleť vyhladí a pripraví na príjem živín a aktívnych látok.
• Výživa – pomocou špeciálnej kapsule pleť čistí a dodáva jej prospešné látky.
• Okysličenie pokožky – OxyGeneo produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvára fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek.

Ktoré OXYGENEO prípravky už poznáte?

Ak ste OxyGeneo v minulosti u nás absolovovali, určite ste sa stretli s týmito skvelými prípravkami:

geneO+ Balance:
Hlavnou ingredienciou tohto prípravku je bambusové uhlie. Táto významná detoxikačná zložka absorbuje toxíny, nečistoty a ďalšie škodlivé látky z pokožky a zanecháva ju silnejšiu a zdravšiu. Keďže dokáže absorbovať mastné látky, je vynikajúcou zložkou pre ošetrenia mastnej pleti a pleti náchylnej k akné.
– Hĺbkové vyčistenie pleti
– Rovnováha mastnej pleti
– Zlepšenie textúry pleti
– Eliminácia nežiadúceho lesku mastnej pleti

geneO+ Revive:
Červené riasy sú hlavnou zložkou ošetrenia geneO+ Revive. Obsahujú veľké množstvo antioxidantov, peptidov, karotenoidov a mastných kyselín. Ponúkajú výnimočné terapeutické účinky pre pokožku, vrátane výživných a detoxikačných schopností. Výskum ukázal, že vysoko oxidačné látky v “Red Mycosporine Algae” chránia pred predčasným starnutím pokožky.
– Oživenie unavenej pleti
– Redukcia vrások a jemných liniek
– Zlepšenie textúry pleti
– Vyhladenie pleti
– Refresh a rejuvenizácia pleti

geneO+ Illuminate
Kyselina kojová je hlavnou látkou v tomto ošetrení a je získavaná z rôznych druhov húb, najmä z kmeňa Aspergillus. Zjednocuje tón pleti, potláča tmavé škvrny a je významným antioxidantom, ktorý eliminuje voľné radikály.
– Zjednotenie nerovnomerného tónu pleti
– Zlepšenie pigmentácie
– Zlepšenie textúry pleti
– Vyhladenie pleti
– Záruka mladistvého vzhľadu pleti

NOVINKA, ktorú musíte zažiť

V máji Vám prinášame nový hadratačný BOOSTER – OxyGeneo HYDRATE Facial, ktoré osvieži a oživí suchú a matnú pokožku a zanechá ju krásne sviežu, rozžiarenú a vypnutú.
GeneO HYDRATE obsahuje Modrú Spirulinu cenenú prírodnú riasu, ktorú dnes Svetová zdravotnícka organizácia považuje za dôležitý prírodný zdroj živín, minerálov, vitamínov a aminokyselín.

Ďalšími prírodnými účinnými látkami sú

✳ Niacinamid (vitamín B)
✳ kyselina laktobionická (jemnejšia a nedráždivá aletrnatíva AHA-kyselín).

Tieto látky spoločne pleť predovšetkým hydratujú, vypĺňajú a zlepšujú jej schopnosť zadržovať vlhkosť, čo má za následok žiarivú, sviežu a mladšiu pleť.

Tak čo, dámy a páni? Vybrali ste si? Ak sa neviete rozhodnúť, nezúfajte, naše šikovné kozmetičky, odborníčky na krásnu pleť, Vám ušijú OxyGeneo na mieru – podľa toho, čo Vaša pleť potrebuje. Určite neváhajte a rezervujte si termín už dnes: 02/3231 3333. Tešíme sa na Vás a na Váš spokojný úsmev.

www.cclinic.sk