Nákupný košík

Omorovicza

Príbeh Omorovicze sa datuje zhruba 2000 rokov dozadu, kedy boli v maďarskom hlavnom meste Budapešť objavené liečivé termálne pramene. Mnohé z najkrajších kúpeľov boli postavené v rokoch 1500, kedy toto územie bolo okupované osmanskými Turkami. Prinášali do Maďarska tradičné osmanské hammam a postavili stovky kúpeľov na miestach liečivých prameňov.

V rokoch 1800 rodina Omorovicza postavila v Budapešti  – na mieste stredovekého liečivého pramena nádhérné kúpele Racz Spa. Boli navrhnuté najznámejším architektom maďarskej histórie Miklósom Yblom.

V roku 2006 bola oficiálne uvedená na trh kozmetika Omorovicza a otovrila svoj prvý obchod v Budapesti. V súčastnosti ponúka kozmetika takmer  50 výrobkov rozdelených do štyroch kolekcií.

Na začiatku tohto storočia zobral Stephen de Heinrich de Omorovicza  jeho budúcu manželku Margaret na výlet po Maďarsku a ich prvá zastávka bola v termálnych kúpeľoch. Pár bol ohromený, aké účinky mala liečivá termálna voda na ich pokožku. Rozhodli sa využiť tento potenciál a inšpirovaní fascinujúcou históriou maďarských termálnych vôd, ich tisícročnej terapeutickej aplikácii a množstvom príbehov o zázračnej sile týchto prameňov, začali experimentovať s tým ako pretransformovať tieto benefity do starostlivosti o pleť.

A tak v spolupráci s maďarskými laboratóriami, ktoré sú nositeľmi Nobelovej ceny, vyvinuli luxusné výživné produkty pre pleť, ktoré využívajú maďarské liečivé termálne vody bohaté na minerály a ktoré majú silné antioxidačné, protizápalové a anti-ageing vlastnosti.

Omorovicza produkty neobsahujú syntetické vône, syntetické farbivá, parabény, sulfáty ani silikóny a nie sú testované na zvieratách. Ich účinná sila tkvie v patentovanej formule “Hydro Mineral Transference™”, ktorá zabezpečuje prenos minerálov hlboko do pokožky, spolu s najlepšími vitamínmi, esenciálnymi olejmi a  prírodnými ingredienciami pochádzajúcimi z celého sveta.

Výsledkom je upokojená, hydratovaná a omladená pleť. Po čase dochádza k zvýšeniu produkcie kolagénu a elastínu a posilneniu pokožky.

Celé tajomstvo liečivých maďarských vôd spočíva v tom, že na týcto miestach zeme je kôra  tenšia ako na iných miestach. To umožňuje vodám lepšie absorbovať prospešné minerály na ich ceste k povrchu.

Všetky pordukty z rady Omorovicza neobsahujú žiadne parabény, polyetylénglykoly, petrochemikálie, silikóny, sulfáty, syntetycké farby či vône, nanočastice. Všetky produkty sú vhodné pre vegetariánov a vegánov, sú bez obsahu lepku.

NEWSLETTER

 

Mám záujem o pravidelné zasielanie newslettra - aktuálne novinky, akcie

Prihlásením vyjadrujete súhlas s použitím osobných údajov na marketingové účely.

Informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.

Ďakujeme! 

Prihlásenie do nášho newslettra prebehlo úspešne.