Aj Vy ste napriek karanténnemu obdobiu boli vo víre domácich povinností? Mnohí z nás určite aj vo víre pracovných. A zladiť naraz prácu, domácnosť, deti, varenie, navyše bez možnosti bežného pohybu, to bol asi „zaberák“ pre všetkých nás. Opatrenia ohľadne karantény sa pomaly a isto uvoľňujú nastupuje opäť kolotoč ďalších povinností, navyše, deti sa ešte nerozbehli po karanténe poriadne do školy a prázdniny už klopú na dvere a program pre najmenších treba opäť bez prestávky riešiť 😊 Malé – veľké radosti a starosti… Ale. Nezabudli sme vo víre všetkých povinností a starostlivosti o milovaných, na seba? Tak napríklad – naša pleť. Tá dostala v tomto období – zahalená pod „karanténnym rúškom“ – zabrať asi najviac. A tak sme sa rozhodli prekvapiť vás a pripravili sme si pre Vás nové ošetrenie, ktoré nechá nadobudnutú únavu z predchádzajúceho obdobia z Vašej pleti doslova vyšumieť. Počuli ste už o „šumienke“ tvár? Predstavujeme Vám – OxyGeneo.

Bližšie o zákroku
Tí, ktorí OxyGeneo ešte nepoznáte – ide o inovatívne neinvazívne kyslíkové ošetrenie pleti. Pozostáva z 2 krokov:
1. Tripolárna rádiofrekvencia – pri ktorej dochádza k prehriatiu pokožky, vďaka čomu v pokožke stimuluje produkciu kolagénu a elastínu. Výsledkom je pevnejšia pokožka a redukcia jemných vrások. Ošetrenie je bezbolestné a vhodné pre všetky fototypy pleti
2. OxyGeneo – následne prechádzame k samotnému Oxygeneu, ktoré kombinuje 3 zákroky v jednom ošetrení:
• Exfoliácia – odstraňuje odumreté bunky, krásne pleť vyhladí a pripraví na príjem živín a aktívnych látok.
• Výživa – pomocou špeciálnej kapsule pleť čistí a dodáva jej prospešné látky.
• Okysličenie pokožky – OxyGeneo produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvára fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek.

Prípravky povýšené na najvyššiu úroveň
Ak ste si OxyGeneo v minulosti zamilovali, tak tentokrát ho budete milovať ešte viac. Prinášame Vám OxyGeneo s novou radou prípravkou na ošetrenie. Konkrétne u nás máme hneď 3 tieto novinky:

geneO+ Balance:

Oxygeneo Concept ClinicHlavnou ingredienciou tohto prípravku je bambusové uhlie. Táto významná detoxikačná zložka absorbuje toxíny, nečistoty a ďalšie škodlivé látky z pokožky a zanecháva ju silnejšiu a zdravšiu. Keďže dokáže absorbovať mastné látky, je vynikajúcou zložkou pre ošetrenia mastnej pleti a pleti náchylnej k akné.

– Hĺbkové vyčistenie pleti
– Rovnováha mastnej pleti
– Zlepšenie textúry pleti
– Eliminácia nežiadúceho lesku mastnej pleti

geneO+ Revive:

OxyGeneo Concept ClinicČervené riasy sú hlavnou zložkou ošetrenia geneO+ Revive. Obsahujú veľké množstvo antioxidantov, peptidov, karotenoidov a mastných kyselín. Ponúkajú výnimočné terapeutické účinky pre pokožku, vrátane výživných a detoxikačných schopností. Výskum ukázal, že vysoko oxidačné látky v “Red Mycosporine Algae” chránia pred predčasným starnutím pokožky.

– Oživenie unavenej pleti
– Redukcia vrások a jemných liniek
– Zlepšenie textúry pleti
– Vyhladenie pleti
– Refresh a rejuvenizácia pleti

geneO+ Illuminate

Concept Clinic OxygeneoKyselina kojová je hlavnou látkou v tomto ošetrení a je získavaná z rôznych druhov húb, najmä z kmeňa Aspergillus. Zjednocuje tón pleti, potláča tmavé škvrny a je významným antioxidantom, ktorý eliminuje voľné radikály.

– Zjednotenie nerovnomerného tónu pleti
– Zlepšenie pigmentácie
– Zlepšenie textúry pleti
– Vyhladenie pleti
– Záruka mladistvého vzhľadu pleti

Tak čo, dámy a páni? Vybrali ste si? Ak sa neviete rozhodnúť, nezúfajte, naše šikovné kozmetičky, odborníčky na krásnu pleť, Vám ušijú OxyGeneo na mieru – podľa toho, čo Vaša pleť potrebuje. Určite neváhajte a rezervujte si termín už dnes: 02/3231 3333. Navyše do 31.8.2020 máte u nás toto ošetrenie v akciovej uvádzacej cene: 65 Eur. Tešíme sa na Vás a na Váš spokojný úsmev.

www.cclinic.sk