Omladenie vlastnou krvnou plazmou patrí k vyhľadávaným a najprirodzenejším ošetreniam zo sveta anti-agingu. S obľubou ju čoraz viac vyhľadávajú známe celebrity, ako napr. Angelina Jolie, či Kim Kardashian. Aj u nás na klinike patrí k veľmi obľúbeným ošetreniam, poďme sa teda na Plazmaterapiu (PRP) pozrieť bližšie.


Plazmaterapia – mladosť ukrytá v našej krvi
Plazmaterapia je moderná inovatívna metóda, ktorá využíva vlastnú krv na regeneráciu pokožky. Je veľmi obľúbená vďaka eliminácií rizík alergických reakcií. Ide o prirodzený spôsob rejuvenizácie na bunkovej úrovni. Výsledkom tohto ošetrenia je zregenerovaná a plnšia pokožka bez vrások, redukcia jazvičiek po akné, redukcia strií a kruhov pod očami. Celý priebeh ošetrenia si môžete pozrieť v našom videu. Po zákroku odporúčame LED terapiu pre posilnenie efektu PRP a podpory hojenia po zákroku.

Koľko ošetrenie trvá a ako prebieha?
Na ošetrenie si treba vyhradiť približne 30 minút, v závislosti od veľkosti ošetrovanej lokality. Terapiu odporúčame absolvovať v 3 sedeniach raz za 3-4 týždne. Efekt pretrváva 6 až 12 mesiacov.

Do akých oblastí Plazmaterapiu aplikujeme?
Predovšetkým oblasť tváre, dekoltu a krku. Taktiež je možné tiež ošetriť chrbty rúk, oblasti kde sú strie a je možné ju aplikovať aj do vlasov pri problémoch s ich vypadávaním.

Kedy je vhodné ošetrenie absolvovať?
Zákrok sa robí celoročne. Po zákroku odporúčame nevystavovať ošetrovanú oblasť slnečnému žiareniu a používať ochranu pred slnečným žiarením. Navyše až do konca júna si môžete ošetrenie zakúpiť v špeciálnej cene. Objednať sa môžete na: 02/3231 3333. Tešíme sa na Vás!