Hovorí sa, že ľudská krv je zdrojom večnej mladosti 😊 Musíme potvrdiť, že omladenie vlastnou krvou patrí medzi veľmi obľúbené a prirodzené ošetrenia zo sveta anti-agingu. Aj u nás na klinike patrí k veľmi obľúbeným ošetreniam, ktoré naši klienti vyhľadávajú. Poďme sa teda na ošetrenie menom Plazmaterapia (PRP) pozrieť bližšie 😊

Tajomstvo Plazmaterapie

Plazmaterapia je moderná inovatívna metóda, ktorá využíva vlastnú krv na regeneráciu pokožky. Je veľmi obľúbená vďaka eliminácií rizík alergických reakcií. Ošetrenie predstavuje prirodzený spôsob rejuvenizácie na bunkovej úrovni. Výsledkom tohto ošetrenia je zregenerovaná a plnšia pokožka bez vrások, redukcia jazvičiek po akné, redukcia strií a kruhov pod očami. Celý priebeh ošetrenia si môžete pozrieť v našom videu TU. Po zákroku sa odporúča LED terapia pre posilnenie efektu PRP a podpory hojenia po zákroku.

Ako dlho zákrok prebieha?

Ošetrenie trvá približne 30 minút, v závislosti od veľkosti ošetrovanej lokality. Terapiu odporúčame absolvovať v 3 sedeniach raz za 3-4 týždne. Efekt pretrváva 6 až 12 mesiacov.

Do ktorých oblastí sa Plazmaterapia aplikuje?

Je to predovšetkým oblasť tváre, dekoltu a krku. Je možné tiež ošetriť chrbty rúk, oblasti postihnuté striami a plazmaterapiu je možné aplikovať aj do vlasov pri problémoch s ich vypadávaním.

Kedy je vhodné obdobie na ošetrenie?

Zákrok je možné absolvovať počas celého roka. Po zákroku odporúčame nevystavovať ošetrovanú oblasť slnečnému žiareniu a používať ochranu pred slnečným žiarením.
A keďže v tomto období oslavujeme naše 1. NARODENINY rozhodli sme sa potešiť našich klientov a rozdávať darčeky! A v tomto prípade ich máme pre Vás rovno 2! Ihličkovú rádiofrekvenciu + Plazmaterapiu spolu v balíkovej cene 300 EUR!! (pôvode 450 EUR) Ušetrite až 150 EUR a máte 2 ošetrenia v 1, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a posilňujú svojim účinkom. Táto zvýhodnená balíkova cena platí len do 31. 5. 2019, poponáhľajte sa preto. Čerpanie zakúpeného balíka je do 31. 8. 2019. Objednať sa môžete na: 02/3231 3333. Tešíme sa na Vás!