rms beauty

RMS Beauty je prvá dekoratívna kozmetika svojho druhu, ktorá na výrobu svojich produktov používa raw, organické zložky v ich prirodzenom stave. V najčistejšej forme zostávajú enzýmy, vitamíny, antioxidanty. Ich liečebné vlastnosti sú neporušené. Spoločnosť rms beauty venovala mimoriadnu pozornosť používaniu minimálneho tepla vo výrobnom procese, aby zachovala živiny a liečivé vlastnosti. Všetky výrobky rms beauty neobsahujú škodlivé chemické látky, syntetické konzervačné látky, syntetické vitamíny a geneticky modifikované zložky (GMO). RMS Beauty je plná liečivých živín – živín, ktoré fungujú synergicky s pokožkou a sú v harmónii s prírodou a našim prostredím.

Keď sa prírodné ingrediencie spracovávajú pre použitie v kozmetike, väčšinou  prechádzajú zdĺhavým procesom – od zbavovania pachov cez prečisťovanie až po zahrievanie na extrémne vysoké teploty. Po všetkých týchto krokoch sa tieto prírodné ingrediencie v podstate vyrovnávajú tým chemickým a strácajú účinky. Sú totiž zbavené všetkých výživných látok a enzýmov.

„Chemikálie v priebehu posledných desiatok rokov zmenili význam slova krása, a to je absolútne neakceptovateľné. Uvedomila som si, že ženy potrebujú najčistejšiu kozmetiku, ktorá by vytvorila pevné základy pre anti-aging a dlhodobú krásu“ hovorí zakladateľka značky Rose-Marie Swift, ktorá sa zdravej kráse venuje už viac ako 20 rokov.

Rms produkty sú o kráse a čistej, životnej sile. Kozmetika, ktorá používa chémiu je mŕtva, nemá žiadnu životnú silu a preto nemôže komunikovať s pokožkou. Je to interakcia – syntéza všetkých zložiek, ktorá vytvára skutočne živý produkt a naozaj živú pleť! Naše produkty používajú výlučne raw ingrediencie v bio potravinovej kvalite. Bio zložky, ako napríklad raw kokos, kakao, bambucké maslo a taktiež vysoko kvalitný za studena lisovaný jojobový olej, majú neuveriteľne vyživujúce a hojivé vlastnosti vrátane dlhej trvanlivosti. Pre dosiahnutie palety nádherných moderných odtieňov Rose-Marie použila farby z čistých minerálov.

NEWSLETTER

 

Mám záujem o pravidelné zasielanie newslettra - aktuálne novinky, akcie

Prihlásením vyjadrujete súhlas s použitím osobných údajov na marketingové účely.

Informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.

Ďakujeme! 

Prihlásenie do nášho newslettra prebehlo úspešne.