Nedávno sme náš E-shop obohatili o ďalšie produkty z radu MALINNA°. Reč je o produktoch: Skin Toner a Elixir Vanilla. Poďme sa na ne pozrieť bližšie. Začneme Skin Tonerom. Pozrime sa na jeho konzistenciu, možné použitie, vôňu, účinky. Určite si ho obľúbite a zaradíte ho k Vašej povinnej výbave v starostlivosti o Vaše zdravie aj krásu 😊 Malé kabelkové balenie za dostupnú cenu totiž ponúka obrovské spektrum využitia.

Skin Toner a vôňa

Oleje použité v Skin Toneri majú hojivé a regeneračné vlastnosti pre organizmus. Vôňa je preto špecifická – definovaná gerániovým esenciálnym olejom, ktorý má repelentné účinky.

Skin Toner a konzistencia

Je tekutý, jemne olejovitý a veľmi koncentrovaný. Pri aplikáciách preto stačí naniesť naozaj malé množstvo – na menšie plochy radšej častejšie a v malých dávkach. Predáva sa vo fľaštičke s rozprašovačom, vďaka čomu sa dá rovnomerne aplikovať. Vďaka 50 ml baleniu si nájde miesto v každej kabelke 😊

Skin Toner – sanitačný sprej – dokonalá dezinfekcia rúk pred baktériami

Ako každý z produktov MALINNA°, ktoré môžete nájsť v našom E-shope, aj Skin Toner je vyrobený len z čistých organických olejov, esenciálnych olejov a prírodnej morskej soli. Má ORP (-190mV) – čiže je silným organickým antioxidantom.
Môžete ním nahradiť sanitačné gély obsahujúce nebezpečnú a neúčinnú chémiu. Jedno streknutie do dlaní ich ochráni pred množením nebezpečných baktérií.

Skin Toner Concept Clinic

Na to, aby bežný dezinfekčný gél na ruky naozaj dezinfikoval, musel by obsahovať minimálne 70% alkoholu. Komerčné gély toto množstvo neobsahujú, a preto sú neúčinné. Všetky MALINNA° produkty fungujú pri styku s baktériami inak. Majú inhibičné vlastnosti, čo znamená, že po styku s baktériami sa tieto ďalej nemnožia, ale naše telo je schopné identifikovať ich a vytvárať si na ne protilátky. Tak oslabujeme baktérie a posilňujeme imunitu.
Zdroj: mallinaproducts.com

Skin Toner – regenerácia pokožky a pohybového ústrojenstva

Je vynikajúci ako podklad pod pleťový krém – na normálnu, problematickú a citlivú pokožku.

Tonikum je tiež vhodné ako pomoc pri hojení rezných zacelených rán, iných poranení pokožky a zápalov, vyrážok, či akné. Dokonca je vhodný aj pre deti s citlivou pokožkou.

Po sprchovaní naneste Skin Toner na telo – ešte na vlhkú pokožku (max. 10 streknutí) – a nechajte zaschnúť. TIP: na chodidlá, chrbticu, hrudnú kosť, kĺby naneste MALINNA° body cream lavender, ktorý obsahuje vysoko intenzívne zložky a aj pri malom množstve vyživí telo zvonka i zvnútra. Navyše krásne vonia po levanduli a má silné antibakteriálne účinky. (nájdete v našom E-shope)..

Skin Toner je vhodný tiež ako pomoc pri hojení rezných zacelených rán, iných poranení pokožky a zápalov, vyrážok, či akné. 

Skin Toner – spoločník pri pobyte na slnku

Odporúčame jedno streknutie každých 30 min. počas pobytu na slnku. Dodá Vašim bunkám veľké množstvo antioxidantov, vďaka čomu budú bunky odolnejšie voči vonkajším oxidačným vplyvom. Súčasne pokožku príjemne osvieži. POZOR: Skin Toner nie je náhrada za ochranné opaľovacie prostriedky, je len doplnkovou ochranou pred škodlivými vplyvmi prostredia.

Skin Toner – úľava pri nádche

Ak Vás trápi nádcha a ťažšie sa Vám dýcha, aplikujte malé množstvo Skin Tonera na vatovú paličku a vyčistite nosné dierky. Tonikum zničí baktérie a vy pocítite úľavu.

Ak tohto pomocníka pre Vaše zdravie a krásu ešte nemáte vo svojej lekárničke, určite si ho včas zadovážte. Bude Vám robiť spoločnosť nielen doma, ale aj ako účinná prevencia na cestách 🙂

Prevencia a budovanie imunity počas celého roka!

Všetky MALINNA° produkty v našom E-shope fungujú pri styku s baktériami inak ako bežné kozmetické výrobky. Majú inhibičné vlastnosti, čo znamená, že keď prídu do styku s baktériami, tie sa už ďalej nemnožia, ale naše telo je ich schopné identifikovať a vytvárať si na ne protilátky. Tak oslabujeme baktérie a posilňujeme imunitu.

Tak napríklad Elixir Mint má silný detoxikačný a alkalizačný vplyv na náš organizmus, Elixir Vanilla mu zas poskytne živiny, ktoré je vďaka Elixiru Mint vyčistený organizmom schopný ešte rýchlejšie a efektívnejšie prijať. Už pri Elixire Mint si mnohí užívatelia všimli výrazné zlepšenie stavu imunitného systému a obnovenie samoliečivej schopnosti tela.

1 plná pipeta Elixiru Mint a 1-3 plné pipety Elixiru Vanilla denne podávaných do kvalitnej mäkkej vody majú výrazný vplyv na spomalenie starnutia organizmu. Tiež nám pomôžu prekonávať čoraz väčší nápor odolnejších infekcií a enviromentálneho stresu.

Všetky tieto prírodné produkty pre Vaše zdravie a budovanie imunity nájdete v našom E-shope, alebo priamo u nás, v shovroome, na klinike Concept Clinic, na Žižkovej 22 v Bratislave.

www.cclinic.sk

Zdroj: malinnaproducts.sk

Elixir Vanilla, Elixir MInt, imunita