Každé ročné obdobie dá našej pleti poriadne zabrať. No asi najviac ju vytrápia chladné zimné mesiace a vykurovacie obdobie. Pokožka viac vysýcha, stráca pružnosť a pevnosť. Ako radu z každej strany počúvame – hydratovať – hydratovať – správna strava a pitný režim. Ale doprajme našej pokožke ešte jeden BONUS – skinbooster. O aké ošetrenie ide?

Skin = koža / Booster = posilnenie

Skinbooster je ošetrenie pleti, ktorého cieľom je hydratovať, omladiť, vyživiť pokožku. Pri tomto zákroku je kyselina hyaluronová aplikovaná pomocou prístroja „vital injector“ do pokožky a práve tým, že je zosieťovaná, nie je degradovaná v priebehu pár dní, ale naopak, zotrváva v pokožke niekoľko mesiacov. Následne dochádza k tomu, že si kyselina naviaže na seba vodu a pokožka sa stáva šťavnatejšou, hydratovanejšou so zvýšeným tonusom. Kyselina hyalurónová tiež stimuluje tvorbu kolagénu, čiže dochádza k omladeniu pokožky a celkového tonusu pleti.

Pre koho je skinbooster určený?

Zákrok je určený pre všetkých, ktorí majú pokožku suchú, dehydrovanú, mdlú, povädnutú, hlavne po zimných a letných mesiacoch. Zákrok je využiteľný celoročne, s tým, že je potrebné ošetrenia aplikovať 3x po sebe v mesačných intervaloch a po polroku aplikovať posilňujúcu booster dávku. Prvý efekt sa dostaví už po prvom zákroku a po každom ďalšom zákroku je efekt znásobovaný a pretrváva cca 1 rok.

Ako ošetrenie prebieha?

Na aplikované miesto sa nanesie anestetický krém, aby sme eliminovali akúkoľvek bolesť. Následne aplikovanú kyselinu hyalurónovú vpravujeme prostredníctvom vital injectora do pokožky. Prístroj sa nastaví podľa typu pokožky a lokality ošetrenia (tvár, krk, dekolt). Prístroj v presne malých mikrodávkach aplikuje kyselinu hyalurónovú do množstva bodov, vďaka čomu je rovnomerne rozprestretá do okolitých oblastí. Po ošetrení odporúčame klientom absolvovať hojivú LED terapiu, ktorá podporí hojenie a regeneráciu tkaniva. Používame výhradne certifikované materiály od renomovanej spoločnosti, ktoré nám zaručujú maximálny efekt

Dámy ak chcete teda svoju pleť rozmaznávať, pripraviť ju na horúce letné mesiace, teraz je ten ideálny čas. Obdivné pohľady okoloidúcich budú stáť za to 😊 Navyše počas celého apríla máme pre Vás ZĽAVU 20 % na všetky 3 Skinbooster ošetrenia: 1 ml, 2 ml, 3 ml.

Tešíme sa na Vás! Postarajú sa o Vás naše krásne odborníčky Estetickej dermatológie: MUDr. Diana Višňovská a MUDr. Zuzana Murárová, PhD. Objednať sa môžete na: 02/3231 3333.

www.cclinic.sk

skinbooster_vital injector concept clinic