Do sortimentu výrobkov značky The Organic Pharmacy pribudli štyri pleťové séra korigujúce hlavné problémy pleti, s ktorými denne bojujeme a hľadáme na nich riešenie. Opäť sa pri týchto produktoch stretávame s filozofiou značky – spojenie organických zložiek a najmodernejšieho výskumu na dosiahnutie čo najlepších výsledkov a to bez vedľajších účinkov, ako napr. podráždenie pleti.

Nové korektívne séra The Organic Pharmacy predstavujú novú generáciu v organickej starostlivosti o pleť – spájajú silné aktívne látky z rastlín spolu s progresívnym odborným výskumom, ktorého výsledok je efektívny, stále však jemný k pokožke a rovnako aj k prírode.

Séra sú certifikované „Ecocert-om“ – nezávislou organizáciou, ktorá je v súčastnosti najväčšou spoločnosťou, ktorá certifikuje výrobky organickej, t.j. bio kozmetiky.

Každé z nových sér Vám prinesie do Vašej dennej starostlivosti o pleť pomyslenú „šálku kávy“ – Vašu pleť prebudia a oživia.

Prečo zaradiť do dennej starostlivosti sérum? Séra sú viac účinné ako krém, napriek tomu sú ľahučké . Zároveň obsahujú vyššiu koncentráciu látok, ktoré hlbšie vniknú do pokožky a môžu tak pracovať na bunkovej úrovni. Po čistení, tonizácii nastáva správny čas na použitie séra. Následne naneste krém podľa typu pleti.

Každé zo sér sa zameriava na špecifický problém pleti – obrovskou výhodou však je, že ich môžete kombinovať, a tým posilníte ich účinok. A nemôžem nespomenúť aj ich prijateľnú cenu.

Vyberte si podľa svojho typu pleti a problému, ktorý chcete riešiť:

Hyaluronic Acid Serum – Sérum s kyselinou hyalurónovou

Problém pleti: strata hydratácie, objemu pleti, boj proti vráskam

Sérum, ktoré Vašu pleť hydratuje a dosiahnete ním väčší objem pleti. Kombinuje tri rôzne hmotnosti kyseliny hyalurónovej, grepfruitový olej s hamamelom virgínskym. Toto výživujúce sérum dodá vlahu Vašej pleti, vyplní vrásky a jemné línie a prinavráti objem pokožke, kde je to potrebné J. (Nezabúdajte, že jedným z prejavov starnutia pleti, je jej stenšovanie, t.j. strata jej objemu, najmä kvôli strate vody, ktorá tvorí takmer 70% pokožky- vďaka tomuto séru udržíte, resp prinavrátite objem do Vašej pleti).

Čím je ešte výnimočné? Podporuje tvorbu kolagénu, vďaka čomu je pleť pevná, pružná a hladká, takže jeho efekt je “anti-agingový”.

95,8% zloženia je organického pôvodu. Cena – 38Eur.

Four Acid Peel – Sérum s AHA kyselinami 

Problém: mdlá pleť, pleť „bez života“, vrásky, vyrážky

Sérum, ktoré Vašu pleť obnoví a rozjasní. Obsahuje štyri AHA kyseliny (kyselinu glykolovú, mliečnu, citrónovú a vínnu) z marakuje, citróna, hrozna a ananásu. Jemne exfoliuje (t.j. pôsobí ako enzymatický piling a odstraňuje odumreté bunky z povrchu pleti), čím pleť rozjasní, pomáha bojovať proti vyrážkam, zlepšuje štruktúru pleti, redukuje jemné vrásky a výsledkom je jasnejšia, hladšia a žiariaca pokožka. S mdlou pokožkou dokáže zázraky J.

Jeho veľká výhoda? Je vhodné a dostatočne jemné pre všetky typy pleti, vrátane pleti s akné.

90,8% zloženia je organického pôvodu. Cena – 38Eur.

Retinol Night Serum – Nočné sérum s retinolom

Problém pleti: starnutie pleti, boj proti vráskam, pigmentácia, veľké póry, strata elasticity pleti

Sérum zamerané na príznaky starnutia. Je obohatené o 2,5% retinol, grepfruitový olej a hamamelis virgínsky, bolo vyvinuté na použitie počas noci, aby pomáhalo vyrovnať vrásky, zlepšiť textúru pleti, redukovať veľkosť pórov a dokonca aj vyrovnávať tón pleti vďaka redukovaniu pigmentácií. Jeho účinná receptúra taktiež podporuje tvorbu kolagénu na obnovenie elasticity pleti, ako aj zrýchlenie bunkovej obnovy pre mladšie vyzerajúcu pleť.

Nezabudnite na druhý deň použiť ochranný prípravok pred slnkom (SPF – vyberte si z našej ponuky prípravkov s minerálnym filtrom).

Pre tehotné doporučujeme použiť sérum so stabilizovaným vitamínom C namiesto séra s retinolom.

93,5% zloženia je organického pôvodu. Cena – 39Eur.

Stabilised Vitamin C Serum – Sérum so stabilizovaným vitamínom C

Problém pleti: starnutie pleti, boj proti vráskam, pigmentácia, strata elasticity pleti, znížená tvorba kolagénu

Sérum na rozjasnenie, spevnenie pleti a boj proti vráskam. Silné, no nedráždivé sérum so stabilizovaným, postupne sa uvoľňujúcim vitamínom C je zamerané na nejednotný tón, mdlosť pleti a jej príznaky starnutia. Vitamín C dokáže zvrátiť viacero znakov starnutia. Podporuje tvorbu kolagénu a je koncentrovaný antioxidant, ktorý pomáha v boji proti voľným radikálom. Redukuje pigmentácie a vrásky. Sérum pre vitálnu a zdravo vyzerajúcu pleť.

Toto sérum je jemnejšia alternatíva Nočného séra s retinolom, v prípade, že ste tehotná.

91% zloženia je organického pôvodu. Cena – 56Eur.

Kombinácie, ktoré Vám zmenia pleť

Pre čo najlepší výsledok a celkovú zmenu vzhľadu pleti jednoznačne doporučujeme kombinovať jednotlivé séra. Nebojte sa kombinácií – v tomto prípade sú prínosom!

 

Hyaluronic Acid Serum – Sérum s kyselinou hyalurónovou + Stabilised Vitamin C Serum – Sérum so stabilizovaným vitamínom C

Použite túto kombináciu každé ráno na zlepšenie hydratácie a rozjasnenie mdlej pleti.

Four Acid Peel – Sérum s AHA kyselinami + Hyaluronic Acid Serum – Sérum s kyselinou hyalurónovou

Každý večer použite túto kombináciu na maximalizáciu hydratačných vlastností kyseliny hyalurónovej. Znásobíte jej účinok!

Retinol Night Serum – Nočné sérum s retinolom + Stabilised Vitamin C Serum – Sérum so stabilizovaným vitamínom C

Pre jedinečný boj proti starnutiu doporučujeme kombináciu týchto dvoch sér vo večernej starostlivosti o pleť. Ráno sa zobudíte s jemnejšou a žiariacou pokožkou.

Séra si môžete zakúpiť cez náš e-shop www.cclinic.sk (stačí kliknúť na názov séra a budete presmerovaní) alebo môžete prísť osobne do showroomu Concept Clinic – radi Vám poradíme s výberom!