Nákupný košík

The Organic Pharmacy

Značka The Organic Pharmacy prináša radu produktov pre starostlivosť o pleť, telo, slnečnú ochranu a radu pre deti v organickej bio kvalite. Zakladateľkou značky je Margo Marrone, ktorá študovala farmáciu. O niekoľko rokov neskôr začala pracovať ako farmaceutka so zameraním na alternatívnu medicínu, kedy objavila homeopatiu. Spojením prírodnej medicíny a homeopatie vznikla značka, pôvodom z Veľkej Británie, The Organic Pharmacy. Neobsahuje syntetické zloženia či prídavné chemické zložky, ktoré nám ničia zdravie a pokožku a ktoré nájdete v bežne dostupných kozmetických produktoch.

Táto starostlivosť o pleť je založená na homeopatickom a bylinnom zložení so zásadami, že kvalita zložiek a čistota produktu sú prvoradé.

Vysoko kvalitné prírodné extrakty v bio kvalite, farmaceutické prísady a ich dávkovanie v produktoch zaručuje viditeľné výsledky pre dosiahnutie zdravej a žiariacej pokožky.

Preto aj v Concept Clinic Vám prinášame kozmetické ošetrenia výhradne so značkou The Organic Pharmacy. Ponúkame Vám nielen kvalitné ošetrenia spojené s masážami, ale u nás dostanete aj rady a riešenia od našich erudovaných terapeutiek v starostlivosti o pleť a zdravie – zaručené našou poctivosťou a odbornosťou.

NEWSLETTER

 

Mám záujem o pravidelné zasielanie newslettra - aktuálne novinky, akcie

Prihlásením vyjadrujete súhlas s použitím osobných údajov na marketingové účely.

Informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.

Ďakujeme! 

Prihlásenie do nášho newslettra prebehlo úspešne.