THE SUPER ELIXIR

Misia ku zdraviu

Veríme, že pre získanie zdravej alkalicko – zásaditej rovnováhy sú pre naše zdravie nevyhnutné absorbovateľné živiny. Najlepšia cesta ako dodať telu potrebné živiny je konzumácia správnych potravín. Prémiové  bio-živé organické doplnky na rastlinnej báze z Austrálie obnovujú vitalitu, zmierňujú dopad stresu na naše telo, spomaľujú starnutie a prinášajú pocit pohody.

The Super Elixir bol navrhnutý austrálskou nutričnou doktorkou Dr. Labscher, PHD. Spoluzakladateľkou tejto značky je bývalá austrálska topmodelka Elle Macpherson, ktorá aj vo svojich 53. rokoch vyzerá fantasticky.  Ich produkt je čiste prírodný a plnohodnotný denný multivitamín z najkvalitnejších surovín a organických doplnkov, zo zeleniny zbavenej pesticídov, či najčistejšieho rastlinného proteínu.

Doktorka Dr. Labscher, PHD:

„Naše telá neboli určené na trávenie chemikálií. Naše telá boli navrhnuté tak, aby absorbovali výživu prostredníctvom prírodných potravín.  Naše doplnky sú vyrobené z organických biopotravín. Každá zložka je živá, aktívna a ľahko absorbovaná na bunkovej úrovni. Špecializujeme sa na výrobu prémiových potravín a organických doplnkov. Všetky zložky pracujú v synergii. Každá zložka je zahrnutá z určitého dôvodu. Každá živina je telom rozpoznaná a absorbovaná. Prémiové zložky z produktov sú  od známych a dôveryhodných dodávateľov. Každá z nich pochádza z prírodných, organických potravín. A všetko je ručne vyrobené v Austrálii.

Elle Macpherson

“Moderný život, spracované jedlo a každodenné náhodné toxické preťaženie znamenalo potrebu zvýšiť moju prirodzenú stravu a myslím, že veľa ľudí má rovnaký pocit. Najdôležitejšia vec pre mňa je to, ako sa cítim a zistila som, že keď je moje telo schopné získať živiny, ktoré potrebuje, ukazuje to aj navonok. “

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

NEWSLETTER

 

Mám záujem o pravidelné zasielanie newslettra - aktuálne novinky, akcie

Prihlásením vyjadrujete súhlas s použitím osobných údajov na marketingové účely.

Informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.

Ďakujeme! 

Prihlásenie do nášho newslettra prebehlo úspešne.