Niečo o našej klinike

Concept Clinic pôsobí na jednej z najlepších adries hlavného mesta krajiny v polyfunkčnom centre Zuckermandel pod bratislavským hradom. Obklopí Vás exkluzívny priestor, s myšlienkou ukotvenou už v jeho podstate. Architektúra s dominanciou organických prvkov a dotvorenie a zariaďovanie priestorov spolu s odborníkmi feng šuej vyžarujú v jednote silu prostredia s jedinečnou atmosférou a vplyvom na Vašu pohodu a pohodlie.

Vytváranie krásy, upevňovanie zdravia a cesta ku vnútornej rovnováhe sú úlohami, ktoré sme pripravení pre Vás plniť v pilieroch Beauty, Medical, Body a Academy. Špičková odbornosť, exkluzívna kozmetika, dokonalé komplexné služby a komfort priestorov modelujú najlepšiu povesť mena Concept Clinic.

Sme zážitkovou klinikou pre klientov, ktorým na sebe záleží. Vitajte. Špecialisti, ktorí uskutočnia Vaše predstavy a priania, sú už členmi nášho tímu.

ZBAVTE SA NAVŽDY NEŽIADÚCICH CHĹPKOV S INOVATÍVNOU LASEROVOU EPILÁCIOU.

Príďte k nám na konzultáciu zdarma a my Vám odporučíme vhodné laserové ošetrenia podľa Vašich individuálnych  potrieb a to  všetko s  uvádzacou 30 % zľavou.

U nás nie ste viazaní kúpou balíka, ktorý možno nevyčerpáte, alebo ktorý nesplní Vaše očakávania.

Naše skvelé zľavy platia do 15.11. 2018 a vyčerpať ich môžete až do 31.3.2019.

Viac o laserovej epilácii Lightsheer sa dozviete (TU).

Kompletný cenník aj s aktuálnymi 30% zľavami nájdete (TU).

BEAUTY LAST MINUTE

V Beauty Concept Vám prinášame NOVINKU – BEAUTY LAST MINUTE na kozmetické telové a tvárové ošetrenia so zľavou až 40% podľa Vášho výberu.

Termíny   od 05.11. do  09.11.2018:

 

 

V prípade záujmu o termín so 40% zľavou sa môžete objednať na 02/32313333.

Viac o telových a tvárových ošetreniach

Niečo pre pánov

Na našej klinike sme nezabudli ani na pánov. Okrem komplexných služieb v rámci Medical či Body Concept Vám ponúkame aj tvárové ošetrenie v Beauty Concept. The Organic Pharmacy ponúka prírodnú radu pánskej kozmetiky, a preto sme do ponuky zaradili aj tvárové ošetrenie pre pánov. Okrem hĺbkového čistenia dostanete aj príjemnú tvárovú masáž pre dokonalý relax.

Viac info o Mens Facial

Niečo pre dámy

V Beauty Concept Vám prinášame tvárové a telové  ošetrenia výhradne s prírodnou kozmetikou The Organic Phamacy. Všetky naše ošetrenia sú spojené s príjemnými relaxačnými, uvoľňujúcimi masážami.  Na výber máte 90 minútové či expresné ošetrenia, ktoré vám podľa typu a vstupnej analýzy Vašej pleti odporučia naše školené terapeutky. Po ošetrení je u nás samozrejmosťou, že vás zadarmo nalíčíme organickou dekoratívnou kozmetikou rms beauty. Všetky produky si budete môcť zakúpiť v našom showroome.

Viac o telových a tvárových ošetreniach

Beauty trendy jar a leto 2018